Czym podkreślam swoje brwi, nowość, eyebrow pencil Solone

Eyebrow pencil Solone

Wiele z nas marzy o pięknych brwiach, ale naturę niekiedy trzeba poprawić. Część wybiera hennę, inni makijaż permanentny, a ja jestem w gronie osób, które codziennie rano nadają kształt i wyrazistość swoim brwiom. Najważniejsze jest zdefiniowanie linii dolnej, a następnie wypełnienie miejsc, gdzie brakuje nam włosków. Takie brwi dodają wyrazistości spojrzeniu, nadają charakteru. Od brwi zależy czy wyglądamy srogo, elegancko albo nijako… Lubię swoje brwi, myślę, że mają dobry kształt, choć myślę, czy nie przesunąć najwyższego punktu bliżej źrenicy.

Do 'stylizacji' brwi mam swoich pomocników. Zazwyczaj używam kredek, są wygodne, ale mniej precyzyjne niż aplikacja cieni do brwi pędzelkiem. Lubię też paletkę do brwi essence Wild Craft <recenzja>.

A teraz używam wodoodpornej kredki Solone, do kupienia na KKCenterHk <tutaj>

Wybrałam w kolorze Light Brown. Dostępne są 3 odcieniach: gray, light brown i nature brown.

eyebrow pencil Solone

 

Eyebrow pencil Solone jest bardzo wygodna w użyciu, wyprofilowana końcówka bardzo dobrze dopasowuje się do kształtu brwi. Przy nasadzie trzymam ją pionowo, przykładając do skóry szeroką stroną. Szybko nadaje kolor i wypełnienie brwi. Następnie układam ją tak, by wąską końcówką zdefiniować dolną linię i wypełnić resztę brwi. Następnie rozczesuję włoski, kierując się do góry, nadając im więcej naturalności. 

Eyebrow pencil Solone jest dosyć twarda i woskowa, ale łatwo się nią rysuje i dyscyplinuje kształt brwi. Trzyma się cały dzień i nie ściera się. Jest wykręcana, więc nie trzeba jej temperować. 

Dostępność: KKCenterHk

Cena: 15,58 $

Pojemność: 0,35g

 

::SKŁAD::

Ascorbyl Palmtate, Capryl Glycol, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax, Hexyl Glycol, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Soybean Oil, Hydrogenated Vegetable Oil, Iron Oxide, Mica, Phenoxyethanol, Polyglyceryl-2, Triphostearte, Stearic Acid, Titanium Dioxie, Tocoperol, Zinc Ztearate

 

eyebrow pencil Solone
eyebrow pencil Solone

Bardzo podoba mi się efekt jaki uzyskuję eyebrow pencil Solone, podkreślenie brwi jest szybkie, proste i wygląda dosyć naturalnie.

A Wy podkreślacie swoje brwi? Czy tak jak ja uważacie to za niezbędny element makijażu dodający wyrazistości? 

 

 

Pozdrawiam


signature

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *