Makijaż: matte pastels

W różach nie czuję się pewnie, ale chciałam spróbować. Wyszło bardzo subtelnie i dziewcząco. Kiedyś na pewno powtórzę ten makijaż, bo bardzo mi się podoba końcowy efekt. Postanowiłam użyć matowych liliowych odcieni. Z wyciągniętą kreską każdy makijaż przybiera innego wyrazu. Zdecydowanie taką wersję preferuję. Do makijażu wyciągnęłam, niemal już zapomnianą, dużą paletę Sephora. Jakość tych cieni nie jest rewelacyjna, większość kolorów jest słabo napigmentowana i mogą się osypywać, jednak ma wiele kolorów, których nie posiadam w innych paletach. Róż na ruchomej powiece jest z palety 10 róży ES – pisałam o niej w tym poście <click>.

Brwi zaznaczyłam woskową kredką Solon<click>. Używam jej codziennie, jest naprawdę świetna. I postanowiłam też, że gdy się skończy kupię aqua brow 😉 Kreskę narysowałam eyelinerem MAP. Obawiałam się, że przy tej temperaturze łatwo się odbije, ale na szczęście cały wieczór trzymała się tak jak należy. Baza pod cienie Grashka <click>. Lubię ją, bardzo dobrze poprawia przyczepność cieni i wydłuża ich trwałość. Nie podbija ich pigmentacji, ale sprawdza się w podstawowych funkcjach. Tusz to u mnie nowość Rimmel Accelerator endless. Dobrze wydłuża rzęsy i je rozdziela. Nie robi spektakularnych firanek, ale efekt mnie zadowala. Ma małą, precyzyjną szcztoteczkę w kształcie stożka, dzięki czemu wydłuża rzęsy do zewnętrznego kącika optycznie otwierając oko. Podkład Under 20 i puder matujący Sephora to bardzo dobre połączenie. Podkład jest dosyć lekki, a puder ma miałką formułę i mocniejsze krycie. Pasują do siebie idealnie.  Róż z palety Sephora oraz rozświetlacz essence Wild Craft <click> dodaje twarzy świeżości i zdrowego rumieńca. Rozświetlacz ten daje efekt tafli i za to go lubię.

makijaż
kolczyki made by gigi
http://madebygigi.blogspot.com/

 

 

 

 
Dzisiaj jadę na szkolenie make-up do Warszawy i wracam we wtorek. Na pewno odwiedzę kilka sklepów, których nie ma na Pomorzu. Oczywiście jako pierwszy MAC, Bath&Body Works i Victoria Secret's. Gdzieś jeszcze mam się wybrać?
 
Buziaki 🙂
 
Pozdrawiam

signature

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *