Review: Make Up For Ever Aqua Brow 25

 
 

Podkreślanie brwi to niezbędny element makijażu. Tworzą ramę i nadają charakter twarzy. Ważny jest kształt, początek, koniec i najwyższy punkt. Wyraźność linii i osobiste preferencje. Lubię mocno zaznaczone brwi, natomiast inne osoby lubią lekko, delikatnie muśnięte cieniem i rozczesane. Kształt brwi dobieramy do kształtu twarzy. Kolor do odcienia włosów i typu urody. Niekiedy geny są mniej łaskawe, włoski jasne i cienkie. Dlatego mamy pomocników. Dobrze, że jest ich coraz więcej.

Do tej pory stosowałam kredki i cienie. Ulubione cienie to essence Wild Craft <click> a kredka to Solone <click>. Używam jej prawie codziennie, gdyż daje szybki i wyraźny efekt. Jednak od pewnego czasu stosuję farbkę aqua brow MUFE.

 
 

Wybrałam odcień 25, czyli ciemny brąz, tony jaśniejsze np odcień 20 wyglądały na moich brwiach rudo. Najlepiej i najbardziej naturalnie wygląda zmieszany ze sobą odcień 15 i 25. Ten, który mam jest dosyć ciemny, zwłaszcza gdy już zaschnie, ale po wyczesaniu daje bardzo ładny efekt. Największą zaletą tego produktu (prócz aplikacji) jest trwałość. Farbka ma formułę wodoodporną i najlepiej ją zmyć kosmetykiem dwufazowym.

Do zaznaczenia swoich brwi potrzebuję farbki MUFE, skośnie ściętego pędzelka i spiralki do wyczesania włosków. Wyciskam odrobinę farbki aqua brow na dłoń i końcówką pędzelka delikatnie nabieram produkt, odciskam na dłoni nadmiar, dociskając płaską stroną do skóry z jednej i z drugiej strony. Następnie aplikuję zaczynając od narysowania dolnej linii brwi. Rozcieram ją ku górze, rysuje początek brwi i uzupełniam pozostałe luki. Ewentualne ostre krawędzie wycieram patyczkiem higienicznym zanim farbka zaschnie. Ostatnim etapem jest rozczesanie brwi. To nada im bardziej naturalnego wyglądu.

 

Farbka aqua brow ma konsystencje kremowo- żelową. Łatwo się nią rysuje po skórze. Jest napigmentowana i matowa. Lekko ciemnieje,gdy zaschnie. Wymaga szybkiej aplikacji, ale osoby, które codziennie podkreślają brwi nie będą miały z tym żadnego problemu. Używam jej od lipca i zużycia prawie nie widać. Niepodważalne zalety to trwałość, wydajność i przede wszystkim efekt – wyraźnie podkreślone brwi.

Dostępnych jest 7 odcieni <click>. Opakowanie posiada 7 ml i jest ważne 12m od otwarcia. Koszt bardzo wysoki, nawet zważając na fakt wydajności produktu, 89 zł za farbkę do brwi to dużo.

Produkty Make-up Forever dostępne są w wybranych perfumeriach Sephora oraz w sklepie stacjonarnym w Warszawie na ul. Mokotowskiej.

 

Jakie produkty stosujecie do podkreślania brwi? Macie swoje ulubione? 

 
 
Pozdrawiam

signature

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *