GOSH: Serum stymulujące wzrost rzęs – efekty po prawie 3 tygodniach

Zazwyczaj nie wierzę w cudowne środki, ale niekiedy sięgam po innowacyjne formuły kosmetyków. Przy stosowaniu serum do rzęs codziennie efekty są zauważalne już po 2 tygodniach. W porównaniu z innymi dostępnymi na rynku tego typu produktami cena jest średnia. Kupiłam zestaw obu produktów w promocyjnej cenie za niecałe 50 zł, w cenie regularnej ok 80 zł. Zestawy prezentowe dostępne są np. w Hebe. Serum do rzęs oraz tusz kupowane oddzielnie kosztują każde po ok. 50-60 zł. Serum ma pojemność 6 ml.
Jestem prawie po 3 tygodniach i myślę, że spokojnie można ocenić pierwsze naoczne rezultaty stosowania serum i mascary.
gosh serum zestaw
<źródło>
Co obiecuje producent?
  • SymPeptideXLash – związku peptydowego o wysokim stężeniu 10%, który posiada udowodnione działanie aktywujące wzrost i wzmocnienie rzęs,
  • Follicusan (witamina B5, białko mleczne, witamina B8) w stężeniu 5%, który hamuje proces wypadania rzęs i wzmacnia je na całej długości,
  • Aminokwasy: acetylocysteiny i acetylometioniny wchodzące w skład mikstury, przyspieszają powstawanie niezbędnego budulca włosów, czyli keratyny.
Tak wyglądały moje rzęsy przed zastosowaniem serum. Mają tendencję do zbijania się. Takie po prostu są.

Serum posiada precyzyjny aplikator w postaci pędzelka. Umożliwia bardzo precyzyjną aplikację wzdłuż linii rzęs. Należy je nakładać na górną i dolną powiekę jak najbliżej linii rzęs. Serum nie powodowało u mnie żadnych reakcji, prócz delikatnego pieczenia przy zewnętrznym kąciku. Serum aplikowałam po demakijażu, przed pójściem spać. Owe szczypanie mogło być po prostu reakcją z lekko podrażnioną skórą po zmyciu makijażu oczu. 

Do uzupełnienia kuracji zalecane jest stosowanie tuszu do rzęs z mniejszym stężeniem składników aktywnych zawartych w serum. Posiada sylikonową szczoteczkę z wypustkami różnej długości. Taka szczoteczka umożliwia dotarcie do najmniejszych i najkrótszych rzęs. Łatwo wytuszować nią rzęsy od samej nasady. Dobrze pogrubia rzęsy. Jedyne co mogę jej zarzucić to średnie wydłużenie rzęs. 
Najszybciej zauważyłam efekt podkręcenia rzęs. Już po kilku dniach stosowania. Następnie zagęszczenie ich, a na dziś dzień stwierdzam także ich wydłużenie zarówno na górnej jak i dolnej powiece. Z efektów jestem naprawdę zadowolona. Prosiłam też o ocenę koleżanek w pracy i również potwierdziły wydłużenie rzęs. Przez cały ten czas stosowałam tylko tę mascarę, więc mogły to zauważyć. Najbardziej widoczne efekty są na rzęsach nie pomalowanych. Możecie same to ocenić. 
Rzęsy po 3 tygodniach stosowania serum i mascary.
gosh serum zestaw
<kliknij, żeby powiększyć zdjęcie>
Podsumowując:
–  serum posiada precyzyjny aplikator
– łatwy w użyciu
 
– mascara ma sylikonową szczoteczkę
– rzęsy są dobrze rozdzielone
– pogrubione od samej nasady
Pozdrawiam

signature

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *