fierce copper makeup look

Cieni sypkich i pigmentów mam kilkanaście, ale dosyć rzadko ich używam. Cienie są różnych marek. Najwięcej mam pigmentów z KOBO. Lubię je i dosyć łatwo się na nich pracuje. Czemu tak rzadko po nie sięgam – nie wiem 🙂
Od dawna chciałam mieć miedziany cień. Nie ważne w jakiej postaci: sypkiej czy prasowanej. Chciałam mieć intensywny miedziany kolor.
Kiedy byłam na wyspie Glazel (na metamorfozie) od razu wiedziałam, że będzie mój. Oprócz cienia sypkiego kupiłam też złoty cień wypiekany. Makijaż z jego użyciem na pewno już niedługo.
Cień który dziś użyłam jest z serii glamour, gdzie znajdziemy odcienie złota, brązu, miedzi
Cienie sypkie Glazel są mocno dość napigmentowane. Nie są najlepsze w tej kategorii, ale pigmentacja jest dobra. (W zasadzie marzą mi się pigmenty MakeupGeek!)
W tym makijażu spróbowałam go nałożyć na czarną bazę color Tatoo, tak żeby cień miał do czego przylgnąć i lekko podbić kolor. Nasycenie mnie nie zadowoliło, więc połączyłam cień Glazel z dureline i wtedy uzyskałam metaliczny odcień miedzi jakiej szukałam już długo. Muszę spróbować jak będzie się sprawdzał samodzielnie.

Makijaż w takich odcieniach rewelacyjnie podkreśli niebieską i brązową tęczówkę. Miedź będzie świetnie współgrała z fioletem. Kreska narysowana takim kolorem na pewno przyciągnie wzrok. Kombinacji i pomysłów kilka. 

Glazel cień sypki GI-4
Glazel cień sypki GI-4

Oprócz miedzianego cienia, pozostałe kolory to paletka Sleek OSS. Kreska eyeliner gel MAP, a rzęsy tusz Collistar Infinite. Brwi podkreśliłam kredką Kryolan. Twarz wykończyłam produktami MAC. Korektor prolongwear NW20, podkład prolongwear N20, puder matujący Studio Fix w odcieniu medium. Użyłam też bronzera i rozświetlacza essence.

Cienie sypkie Glazel występują w 4 kategoriach kolorystycznych. Można je zamawiać on-line oraz kupić na wyspie. Pojemniczki cieni Glazel są zakręcany i posiadają siteczko. Czyli wszystko w porządku. Dopiero pierwszy egzemplarz i pierwszy makijaż. Na pewno użyję go nieraz. Ten miedziany kolor niesamowicie mi się podoba!

Pozdrawiam

signature

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *