bardziej odważnie: granatowe smoky eyes

Świetnie się czuję w mocnym makijażu. Po prostu, pewność siebie przychodzi z czasem. Żaden makijaż nie jest wyzwaniem, może dlatego, że praca wymaga ode mnie wyrazistego makijażu na co dzień.
Makijaż smoky eyes nie jest wcale aż tak pracochłonny, o ile użyjemy dobrej bazy, w postaci czarnej kredki, bądź czarnego cienia kremowego. Poprawi to przyczepność cienia nałożonego na całą powiekę ruchomą oraz jego pigmentacja będzie zdecydowanie mocniejsza. A przecież o taki efekt tutaj chodzi.
Makijaż oka opiera się na ciemnym granacie, tutaj użyłam granatowego, satynowego cienia, który nałożyłam na czarną bazę w postaci color tattoo. Na środek powieki ruchomej opuszką palca wklepałam srebrzysty, połyskujący na niebiesko pyłek z Inglota.
Na twarz nałożyłam podkład pierre rene skin balance w odcieniu 21. Pod oczy, środek twarzy i szczyty kości policzkowych użyłam korektor prolongwear NW20. Zaaplikowałam go na mokro gąbeczką Real Techniques. Dzięki czemu uzyskałam silniejsze krycie, ale miękki efekt.
Brwi również wyraźnie zaznaczone – aquabrow nr 25,
Twarz wykonturowałam produktem kremowym. Użyłam Max Factor Miracle Touch w odcieniu 080 bronze. Do tego wykorzystałam pędzel flat top, Hakuro H50S. Sprawdził się świetnie! 
Podkład utrwaliłam pudrem matującym MAC Studio Fix NW 20. Kontur pod kością policzkową wzmocniłam matowym pudrem brązującym. Kości policzkowe rozświetliłam kremowym rozświetlaczem Lavera. Na usta nałożyłam silnie połyskujący błyszczyk GOSH’a 03.
 
Mam nadzieję, że spodoba się Wam moja propozycja makijażu wieczorowego 🙂
Pozdrawiam

signature

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *