Jesień w sportowym stylu – jeszcze 3 dni akcji tematycznej w Biedronce

Uwielbiam akcje tematyczne Biedronki. Zawsze znajdzie się coś co mnie zainteresuje i faktycznie warte jest uwagi i zakupu, zwłaszcza, że większość artykułów jest w faktycznie w korzystnych cenach. Pamiętacie organizery na kosmetyki? Wszyscy chcieli je mieć, również kupiłam, w linku dostęp do posta o ich zagospodarowaniu. Aktualnie jeszcze przez 3 dni trwa akcja tematyczna 'Jesień w sportowym stylu'.

 

<click>

Mało kosmetyczne, ale jak najbardziej pro zdrowotne, dla urody i dobrego samopoczucia. Oprócz odzieży sportowej dostępne są również akcesoria fitness. Zainteresowały mnie aż 3 spośród wymienionych w gazetce. Kółko do ćwiczeń zawsze chciałam mieć, angażują do działania wiele partii mięśniowych, najbardziej zależałoby mi na wzmocnieniu mięśni ramion, brzucha i klatki piersiowej. Następnie platforma równoważna – myślę, że nie tylko poprawiła by się moja koncentracja i stan równowagi, ale też zmniejszało stres i napięcie nerwowe. Obręcz do pilatesu świetna rzecz, ale trzeba lubić takie ćwiczenia. Kupiłabym, ale nie wiem czy regularnie bym używała. Piłkę gimnastyczną mam i rzadko z niej korzystałam. Zdecydowanie wolę ćwiczenia bardziej siłowe niżeli statyczne. 

 

 

<click>

 

Skorzystaliście już z tej oferty? Jeszcze się zastanawiam nad kupnem, myślę o ich jakości. Jeśli już macie je zakupione, koniecznie dajcie znać czy warto.

 

 

<click>

Z wrześniowych promocji także w Hebe dużo się dzieje, aktualnie trwa -30% na pielęgnację włosów. Na pewno trzeba się zaopatrzyć w maski Kallos, które są niemal za grosze. Myślę też czy nie spróbować produktów organix, na pewno poszukam informacji na wizażu. Promocja obejmuję pielęgnacje, stylizację i farby do włosów.

 

 

 

 

 

Pozdrawiam

 


signature

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *