GOSH matowa, wodoodporna baza pod cienie

Baza pod cienie to niezbędny produkt do makijażu oczu. Zapobiega rolowaniu się cieni w załamaniu powieki, przedłuża trwałość cieni, podbija ich pigmentacje. Bazy pod cienie na pewno docenią osoby z opadającą powieką, bo dobra baza sprawi, że cienie utrzymają się aż do demakijażu.

Ceny baz różnych marek kształtują się od 12 do kilkudziesięciu złotych. Porównywałam wiele baz, jeżeli chodzi o trwałość i podbijanie pigmentacji cieni. Ta zdecydowanie wydaje się być najlepsza z baz dostępnych w drogeriach.

gosh baza pod cienie

Baza pod cienie GOSH to baza w stick'u. Dzięki czemu aplikacja jest bardzo łatwa – wystarczy nałożyć bazę wprost ze sztyftu i delikatnie ją rozetrzeć opuszką palca. W makijażu ważne jest podkreślanie dolnej powieki. Tę bazę łatwo nałożyć na dolną powiekę, przy linii rzęs. Bardzo dobrze przytrzymuje pigment cieni, nie osypują się w ciągu dnia.

Baza pod cienie GOSH sprawia, że wszystkie cienie stają się bardzo trwałe. Sprawdza się zarówno przy cieniach ze średniej półki cenowej jak i tej niższej. Po aplikacji jest transparentna i lepka. Wyraźnie poprawia przyczepność cieni, dzięki czemu wytrzymują na powiece bez zmian przez cały dzień. Na bazie cienie łatwo się blendują i łączą. Co uważam za ważną cechę każdej bazy pod cienie.

Przy tej bazie ważne jest, by dobrze rozetrzeć bazę i stosować ją w małej ilości. Zapobiega to zbijaniu się pigmentów cieni do powiek, a kolor będzie równy.

Kosztuję ok. 35 zł za 2,5g pojemności.

Baza pod cienie to produkt bardzo wydajny, wystarczy nawet na rok intensywnego używania. Także porównując wydajność do ceny, baza GOSH nie jest aż taka droga jak mogłaby się wydawać.

Na ten moment jest to moja ulubiona baza pod cienie. Przetestowałam ją w różnych warunkach i na wielu osobach. Jest bardzo łatwa w użyciu, przedłuża trwałość cieni, podbija ich pigmentację, a cienie na niej łatwo się blendują i uważam, że więcej nie potrzeba.

 

Pozdrawiam


signature

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *