NYX cienie do brwi z woskiem, BLONDE – recenzja i swatche

Podkreślone brwi są niemal obowiązkowe w makijażu. Jest duży wybór produktów do stylizacji brwi: kredki, cienie, farbki. Każdy może wybrać coś dla siebie. Jakiś czas temu kupiłam NYX cienie do brwi i jestem z nich bardzo zadowolona. Dobra jakość, wosk w zestawie, korzystna cena i łatwa dostępność (douglas). Wcześniej używałam farbki MUFE aquabrow, pisałam o niej <tutaj>

nyx cienie do brwi

Paleta cieni do brwi NYX składa się z dwóch cieni i wosku, w bezbarwnym kolorze, który ma dyscyplinować włoski. W zestawie znajduje się także mały skośny pędzelek i grzebyczek. Szczerze nie użyłam ich ani razu i pewnie szybko je zgubię, bądź świadomie wyrzucę. Moim ulubionym pędzlem do brwi jest skośnie ścięty pędzelek Sephora nr 10. Odcień jaki posiadam to kolor BLONDE. Są 4 wersje kolorystyczne. Przeważnie używam najjaśniejszego cienia z palety.W połączeniu z woskiem i tak daje wyrazisty efekt. Wosk można używać, ale nie trzeba. Cienie i bez wosku trzymają się cały dzień i nic się nie rozmazuje. Wosk używam od czasu do czasu, przydaje się, nie powiem, że nie.

nyx cienie do brwi

nyx cienie do brwi swatche

Cienie dają szybki efekt, łatwo zdefiniować brwi i wyrysować ubytki. Intensywność odcienia można stopniować. Ich użycie jest łatwe, nawet łatwiejsze niż podkreślanie brwi kredką.

Paletka w odcieniu blonde to zestaw dwóch cieni: jeden jest szaro – brązowy, chłodny, drugi cień to brąz o nieco ciepleszej tonacji. Cienie można używać pojedynczo, bądź dowolnie je ze sobą łączyć. Wosk można nałożyć przed lub po aplikacji cieni. Warto wypróbować dwa sposoby i wybrać odpowiedni dla siebie. Ja najpierw aplikuję wosk, który wygładza włoski i delikatnie je nabłyszcza, następnie skośnym pędzelkiem podkreślam brwi, zaczynając od zdefiniowania dolnej linii, zanaczenia nasady i wypełnienia reszty brwi. Taki sposoób sprawdza mi się doskonale i robię to codziennie. Można też stosować wosk zmieszany z cieniem i wówczas aplikować na brwi. Najlepiej jest popróbować i wybrać najbardziej wygodną metodę.

Ważny jest też wybór odcienia. Niektóre marki mają jeden uniwersalny zestaw kolorów, sprawdza się – np jest to paleta do brwi Catrice. Ostatnio widziałam też, że marka Bell wprowadziła zestaw cień prasowany plus wosk – myślę, że te produkty są warte uwagi, ponadto są jeszcze tańsze niż cienie do brwi NYX.

Paletka ma proste plastikowe opakowanie z przeźroczystym zamknięciem. Brzydkie nie jest, a jak jest trwałe to jeszcze się okaże.

 

Jakie macie ulubione produkty do brwi? Z woskiem czy bez? Cieniem czy kredką? Koniecznie dajcie znać!

Pozdrawiam


signature

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *