Spotkanie blogerek w Modern Cafe | maj 2015

W zeszłą sobotę wzięłam udział w spotkaniu blogerek, które odbyło się w kameralnym gronie, w kawiarni Modern Cafe w Galerii Szperk. O spotkaniu nic nie wiedziałam i kiedy Monika zaproponowała mi udział, w sumie z dnia na dzień, bardzo się ucieszyłam. Patrząc na listę było na niej kilka blogerek, które już znałam i chętnie zobaczyłabym je ponownie. 

Dagmarę poznałam już w autobusie pytając ją o drogę. Cóż za intuicja, że zapytała czy też jadę na spotkanie blogerek. Dziewczyny okazały się bardzo otwarte i przyjemnie spędziłam czas. Było wesoło i sympatycznie. Rozmawiałyśmy o wszystkim nie tylko o blogowym życiu. Czas minął szybko. Wszystko to co kobiety lubią najbardziej: kawa, plotki i kosmetyki.

spotkanie blogerek

Miałyśmy też do rozwiązania 'zadanie domowe', które pilnie wykonałyśmy na spotkaniu. Trzeba było wypisać 3 ulubione blogi. 3 najlepsze posty ze swojego bloga – tu prawie każdy miał zagwozdkę co wybrać. Następnie wypisać zasady dobrego bloga.

I na koniec opisać triki / porady dot. makijażu / pielęgnacji skóry / włosów / paznokci. To było dla mnie proste! A pierwszą myślą była maseczka tonikowa. Zadanie pisałyśmy na karteczkach i wymieniałyśmy się między sobą, dzięki czemu lepiej się poznałyśmy i odkryłyśmy nowe blogi i triki urodowe.

spotkanie blogerek

Obraz 034

Otrzymałyśmy upominki od marek takich jak: Delia Cosmetics, FarmonaAA OceanicMUSE CosmeticsDiamond Cosmetics PolandLucy MineralsPromo SzopBeauty FaceBioxsine, Blueberry Store.

spotkanie blogerek

spotkanie blogerek

spotkanie blogerek

spotkanie blogerek

Jak wróciłam nie mogłam się oprzeć zapachom niektórych kosmetyków, więc już je otworzyłam, zrobiłam zdjęcia i zaczęłam używać. Inne też przykuły moją uwagę, chociażby kolorówka Delia, do której dostęp mam ograniczony, bo w sieciowych drogeriach po prostu nie ma jej w sprzedaży.

spotkanie blogerek

Zapraszam na blogi dziewczyn, każda wkłada pasję i czas w to co robi, zachęcam do odwiedzenia każdej z nich:

1. Marlena http://pluumkaopisuje.blogspot.com/
2. Justyna http://www.cosmeticsmyaddiction.pl/
3. Patrycja http://www.amethystblog.pl/
4. Karolina http://www.pasjekaroliny.pl/
5. Dagmara http://gusiazet.blogspot.com/
6. Iza http://najlepszerecenzjekosmetyczne.blogspot.com/
7. Malwina http://kulturalnemaluchy.blogspot.com/
8. Monika http://mymixoflife.blogspot.com/


signature

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *