Wszystko zakryte! Catrice kamuflaż w kremie 010 Ivory

Niekiedy zdarzają się sytuacje, gdy bardzo kryjący korektor jest niezbędny. Niedoskonałości zwracają uwagę – ludzie patrzą na nie, a nie na naszą twarz. Oszaleć można. Po źle przespanej nocy cienie pod oczami mam koszmarne, żaden korektor nie daje rady, więc Catrice kamuflaż przychodzi mi z pomocą by odzyskać świeższe spojrzenie.

catrice kamuflaż w kremie opinie

Catrice kamuflaż w kremie blog

Catrice kamuflaż znajduje się w małym, okrągłym słoiczku o pojemności 3g. Konsystencja jest gęsta, zbita, kremowa, lekko tłusta. Łatwo aplikuje się go na skórę. Maskuje wszystkie niedoskonałości: wypryski, naczynka, przebarwienia. Dla higienicznej aplikacji proponuję nakładać Catrice kamuflaż za pomocą pędzelka, bądź patyczka higienicznego. Wówczas nie przenosimy do niego bakterii znajdujących się na naszych palcach. Najładniej wygląda zaplikowany jedną cienką warstwą, najczęściej robię to delikatnie gąbeczką. Krycie można stopniować do pełnego. Po zaaplikowaniu lekko zastyga, przypudrowany ma dobrą trwałość i odporność na ścieranie. Najczęściej aplikuję go punktowo na podkład pod puder, lekko wklepując opuszką palca bądź gąbeczką.

Catrice kamuflaż w kremie krycie

Catrice kamuflaż 010 blog

Jeśli chodzi o stosowanie pod oczy należy mieć kilka kwestii na uwadze. Po pierwsze trzeba dobrze nawilżać skórę pod oczami bądź stosować bazę pod oczy. Ze względu na formułę może zbierać się w zmarszczkach i załamaniach skóry, dlatego jego aplikacja pod okiem opiera się na nałożeniu go wyłącznie na 'podkówki', tam gdzie występuje największe zasienienie. Skóra w tym miejscu jest 'nieruchoma', nie pracuje, więc nie ma zmarszczek i Catrice kamuflaż nie będzie się tu odznaczać.

Wydajność jest świetna, nawet przy codziennym stosowaniu. 

Catrice kamuflaż dostępny jest w 3 odcieniach. Ja mam najjaśniejszy 010 Ivory, który ma ładny żółto beżowy kolor. Dzięki czemu będzie dobrze maskował i neutralizował zaczerwienienia, które występują przy zmianach zapalnych i naczynkach.

Catrice kamuflaż w kremie 010 krycie

Catrice kamuflaż jest bestsellerem jeżeli chodzi o półkę drogeryjną. Ma mocne krycie, jest tani i bardzo wydajny. Kolor 010 i 020 mają ciepłe tony i będą pasować do większości karnacji. 025 ma chłodniejsze tony i nie jest aż taki ciemny, więc kwestia dopasowania do siebie odcienia.

Pisałam też o innych bestsellereach Catrice:

Catrice kamuflaż w płynie

Catrice podkład HD

 

Używacie? Jakie kryjące korektory polecacie? 

Miłego dnia!


signature

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.