Paski wybielające Rapid White | Bielsze zęby w 7 dni

Piękny uśmiech i białe zęby to najlepsza wizytówka. Nigdy nie wybielałam zębów, ale skoro mam okazję poprawić ich biel i czystość śmiało wypróbowałam samorozpuszczalne paski wybielające Rapid White. Nie wiedziałam, że używanie pasków jest tak proste i komfortowe. Jeśli jesteście ciekawi efektów czytajcie dalej.

Paski wybielające Rapid White

Nie mam problemów z zębami, próchnicą, kamieniem nazębnym czy nadwrażliwością. Piję jedną kawę dzienną i to rozpuszczalną, herbaty rzadko i głównie zieloną , białą lub owocową. Niemniej biel zębów nie należy do tych najpiękniejszych, dlatego postanowiłam wypróbować łatwe w użyciu paski wybielające Rapid White, które wybielają zęby już w 5-7 dni. Wybielanie zębów paskami w domu to świetna alternatywa do drogich zabiegów  w gabinecie stomatologicznym. 

Co obiecuje producent?

Wyraźnie bielsze zęby już po 5 dniach i maksymalny efekt po tygodniu. System wybielający Rapid White to elastyczne i przezroczyste paski o smaku mięty, które rozjaśniają zęby, usuwają przebarwienia, a także odświeżają oddech. Dzięki innowacyjnej technologii samorozpuszczania system wybielający Rapid White to szybka i bezpieczna metoda bez wykorzystania nadtlenku wodoru. Paski wybielające Rapid White działają tylko na naturalne zęby i są nieszkodliwe dla wypełnień, koronek, mostków i licówek.

Jakie są przeciwskazania do używania pasków wybielających?

Nie powinno używać się pasków wybielających przy zapaleniu dziąseł, krwawieniu dziąseł, w czasie ciąży i karmienia piersią oraz przez osoby noszące aparat ortodontyczny i przez dzieci. Zabieg wybielania zębów przy użyciu pasków wybielających Rapid White można powtarzać 6 razy do roku, a przerwa powinna wynosić co najmniej 4 tygodnie.

Paski wybielające Rapid White

Opakowanie zawiera 14 saszetek z paskami na górne i dolne zęby oraz akcelerator. Akcelerator ma w składzie tylko wodę i chlorek sodu. Paski są elastyczne i łatwo je nałożyć na zęby. Paski wybielające Rapid White są też cienkie, długie i mają miętowy smak. Nie zawierają nadtlenku wodoru, który jest odpowiedzialny za uwrażliwienie zębów w czasie stosowania innych metod wybielania zębów.

Skład akcelerator: Aqua, Sodium Chlorite
Skład paski wybielające: PVP, Glycerin, Aqua, Aroma, Citric Acid, Propylene Glycol, Cellulose Acetate Phthalate, Maltodextrin, Sucralose, Polysorbate 80

Paski wybielające Rapid White

Jak używać pasków wybielających Rapid White?

Paski wybielające należy nakładać na umyte zęby. Ja czyszczę zęby szczoteczką soniczną whitewash. Następnie należy przednie zęby pokryć płynem z akceleratora. Jest to proste, gdyż ma on aplikator w postaci miękkiej gąbki. Najpierw pokrywam akceleratorem górne zęby i nakładam pasek, a następnie to samo powtarzam na dolnych zębach. Paski wybielające należy przykleić poniżej linii dziąseł.

Paski wybielające Rapid White są samorozpuszczalne, wystarczy kilka minut i same rozpuszczają się w jamie ustnej. Po upływie 5-7 minut wystarczy przepłukać usta wodą. Paski nie rozpuszczają się w 100%, ale resztę usuwamy wraz z wodą przy płukaniu jamy ustnej. Po przepłukaniu ust wodą zęby są bardziej czyste, gładkie, a oddech świeży. Należy pamiętać, by nic nie jeść i nie pić przez 15 minut po zabiegu.

Paski wybielające Rapid White najlepiej używać 2 razy dziennie przez 7 dni. Opakowanie wystarczy na jedną taką kurację.

Paski wybielające Rapid White

Czy wystąpiły u mnie efekty niepożądane?

Tak, ale nie były bardzo uciążliwe. Odczuwałam suchość w jamie ustnej oraz wystąpiła lekka nadwrażliwość, która minęła po zakończeniu kuracji.

Czy jestem zadowolona z efektów?

Tak, choć spodziewałam się mocniejszego wybielenia. Taki zabieg nigdy nie zastąpi i nie da efektów takich jak w gabinecie stomatologicznym, trzeba o tym pamiętać.

Ogólny rezultat podoba mi się, zęby są bielsze i czystsze, a ich kolor jest wyrównany. Moje zęby są blisko siebie i zauważyłam, że przestrzenie gdzie zęby się stykają są wyraźnie rozjaśnione. Moje zęby nie są śnieżno białe, ale efekt rozjaśnienia jest, więc paski działają tak jak powinny.

rapid white efekty

Zdjęcie powyżej to moje zęby przed zabiegiem. Zdjęcia poniżej to już po stosowaniu pasków Rapid White.

rapid white efektyrapid white efekty
 

Cena opakowania to ok. 70,00 zł
Można je kupić np. w drogerii Rossmann i oczywiście on-line.

Podsumowując, paski wybielające Rapid White plusy:

– łatwa aplikacja i wygodne stosowanie

– samorozpuszczalne paski i krótka aplikacja

– miętowy smak i odświeżenie oddechu

– dostępność

Jeśli macie ochotę zajrzyjcie na Instagram Rapid White. A już w środę rusza konkurs, gdzie można wygrać takie same paski wybielające Rapid White, śledżcie mój fanpage!

Myślicie nad wybielaniem zębów? Może używaliście pasków wybielających?


signature

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.