Wood Wick trilogy exotic spices | Idealna świeca na zimowe wieczory

Zimą świece palę niemal codziennie. Uwielbiam klimat jaki tworzą. Najchętniej sięgam po zapachy ciepłe, cynamonowe, czekoladowe. Takie zapachy przyjemnie mnie relaksują i odprężają. Do świec Yankee Candle niedawno dołączyły świece Wood Wick, jako pierwszą świecę odpaliłam TRILOGY o zapachu Exotic Spices. Świece Wood Wick są piękne i eleganckie. Te z serii Trilogy podzielone są na trzy warstwy, a każda pachnie inaczej i w miarę palenia uwalniane są kolejne zapachy.

Wood Wick trilogy exotic spices

Świeca Wood Wick Trilogy Exotic Spices to świeca, która łączy 3 zapachy:

  • Cinnamon Chai 

  • Ground Cinnamon 

  • Spiced Rum 

Wood Wick trilogy exotic spices

Wood Wick trilogy exotic spices

Pierwsza warstwa to odprężający zapach cynamonowu z nutą wanilii. Jest to bardzo mocny zapach. Kolejna warstwa to cynamon, który pachnie delikatniej. Ostatni aromat to korzenny rum, jeszcze nie wypaliłam świecy tak dużo, by poczuć ten zapach. Wszystkie warstwy to zapachy korzenne, idealne na zimowe wieczory. Świeca Wood Wick Trilogy Exotic Spices daje bardzo intensywny aromat, który czuć w całym pokoju, a nawet w całym mieszkaniu.

Średnia świeca Wood Wick ma pojemność wosku 283 gramy i pali się do 100 godzin.

Dlaczego zakochałam się w świecach Wood Wick ?

Świece te w błyskawiczny sposób uwalniają intensywny zapach i tworzy się ładny basen (tzn. świeca dobrze wypala się do ścianek). Woodwick'i mają drewniane knoty, które paląc się wydają skwierczący dźwięk taki sam jak drewno w kominku. Świece Wood Wick mają piękne słoje w kształcie klepsydry, pokrywka jest drewniana i całość tworzy elegancką świecę. Ta pokrywka służy mi jako podstawka w czasie palenia świecy. Myślę, że zachowam słój po tej świecy i będę go używać jako wazon lub coś w tym stylu. 

Wood Wick trilogy exotic spices

Wood Wick trilogy exotic spices

Ile kosztują świece Wood Wick i gdzie można je kupić?

Średnie świece 95 zł, a duże około 130 zł. Średnie palą się do 100 godzin a duże do 175. Można je kupić w wielu sklepach internetowych, na przykład na goodies.pl

Wood Wick trilogy exotic spices

Czy kupię ponownie?

Na pewno to nie będzie ostatnia świeca Wood Wick. Choć tego konkretnego zapachu pewnie nie powtórzę mimo, że bardzo mi się podoba. Chętnie poznaję nowe zapachy, ale Wood Wick Trilogy Exotic Spices będę miała w pamięci. Świece te to idealny pomysł na prezent, przyznajcie, że słoje świec wyglądają pięknie, prawda? 


signature

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.