Avon eve duet | Razem czy osobno? Czy ten zapach Avon jest wyjątkowy?

Na pewno zauważyłyście, na blogu o zapachach piszę mało. Słabo opisuję zapachy. Mój nos wcale nie wyczuwa tych wszystkich nut zapachowych. Jest tylko jedno kryterium oceny zapachów. Albo mi się podoba albo nie. Najprostszy podział z możliwych. Rzadko zapach wzbudza we mnie jakieś takie emocje, które popchną mnie do opisania go na blogu. Chociaż mam kilku ulubieńców, perfumy, które uwielbiam, te które idealnie wpisują się w mój gust, które używam z przyjemnością, ale okazjonalnie. Bo szkoda! Takie też Wam pokażę, bo warto. Zapach Avon Eve Duet nie jest jednym z tych. Jest taki… codzienny.

Postanowiłam zmienić trend nie opisywania zapachów i napisać kilka zdań na temat nowej wody perfumowanej Avon Eve Duet.

avon eve duet opinie

Zapach Avon Eve Duet jest w podwójnym opakowaniu, dwa flakoniki różnych zapachów po 25 ml. Zapachy są różne, jeden lekki, drugi mocniejszy, a ich wspólną cechą jest nuta lilii i jaśminu. Można używać ich osobno, ale można je też połączyć. I zapach, który tworzą jest fajny i co dziwne, w połączeniu wcale się nie gryzą.

Poniżej wkleję info o nutach zapachowych ze strony Avon:

Eve Duet Radiant – Kompozycja radosna i czarująca – klementynka, kwiaty jabłoni, lilia wodna, jaśmin, jasne nuty drzewna.
Eve Duet Sensual – Kompozycja uwodzicielska i zmysłowa – śliwka, różowy pieprz, lilia wodna, nocny jaśmin, paczula.

avon eve duet opinia

Ten jasny zapach jest delikatny, dziewczęcy, idealny na dzień. Ten drugi jest ciężki, sam w sobie jest ok, ale nie porywa. Jednak w połączeniu oba wypadają fajnie i lubię używać tego połączenia.

avon eve duet recenzja

Zapachy nie wyróżniają się na tle innych wód toaletowych. Nie sprawiają, że czuję się jak milion dolarów, bardziej wyjątkowo czy bardziej kobieco. Trwałość jest bardzo średnia, na ubraniach utrzymują się długo, na skórze krócej, dlatego w ciągu dnia ponawiam ich aplikację dla bardziej intensywnego zapachu. Używam ich często, więc przypuszczam, że szybko je zużyję.

Avon Eve Duet to ciekawa opcja. Jeden zapach na dzień, drugi na wieczór, bądź oba na każdą okazję.

Używacie zapachów Avon?


signature

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.