Avon mark pomadki w płynie | opinia, swatche | Czy warto je zamówić?

Intensywne usta to mój ulubiony element makijażu. Dobrze czuję, się w czerwieniach i innych ciemniejszych kolorach. Makijaż jest prosty, szybki i efektowny. Avon mark pomadki w płynie to nowość i mam dwie różne, jedną matową (czerwoną) i jaśniejszą o kremowym, połyskującym wykończeniu. Avon mark pomadki w płynie to produkty, które mają plusy i minusy, ale tak skrajne, że  naprawdę nie wiem co o nich myśleć.

Avon mark pomadki w płynie

Avon mark pomadki w płynie opinie

Avon mark pomadki w płynie | opinia

Zerknijcie na kolory i formułę. Pomadki te są mocno napigmentowane, a ta czerwona jest od razu matowa, nie zastyga. Po starciu swatchy z dłoni po pomadkach nie było śladu. Wszystkie dostępne kolory możecie zobaczyć <tutaj>

Avon mark pomadki w płynie swatche

Wspomnę jeszcze o aplikatorach. Mają ładny kształt, ale niestety nabierają zbyt dużo pomadki, dlatego wykorzystuję inny pędzelek, by makijaż ust był precyzyjny i z równą warstwą koloru.

Avon mark pomadki w płynie opinie

Zacznę od pomadki o wykończeniu shine. Posiadam kolor love spell. Nazwa kojarzy mi się z moim ulubionym zapachem mgiełki z Victoria’s Secret.

Pomadka ta jest fioletowo różowa. Przy mocnej koncentracji koloru kolor podoba mi się… średnio. Zresztą zobaczcie na swatchach na zdjęciu wyżej. Taki fiolet nie każdemu się spodoba. Ale znalazłam na nią sposób. Nakładam ją i odciskam w chusteczkę. Kolor traci na intensywności, wygląda bardzo naturalnie. Konsystencja jest kremowa, przyjemna na ustach, daje uczucie nawilżenia i ochrony. Wygląda jak błyszczyk, ale utrzymuje się dłużej.

Avon mark pomadki w płynie love spell

Druga pomadka Avon mark jest o matowym wykończeniu. Jest to pierwsza moja matowa pomadka, która nie zastyga po nałożeniu. Dlatego jej trwałość jest zdecydowanie krótsza niż pomadki, które wcześniej używałam. Fakt, że nie zastyga powoduje, że szybciej się ściera, a po przetarciu chusteczką, na ustach nie ma po niej śladu, dlatego łatwo ją usunąć z ust po posiłku i sprawnie nałożyć na nowo. Nie zostawia pigmentu na ustach, jest całkowicie ścieralna. Kolejną kwestią wynikającą z faktu, że pomadka nie zastyga to sytuacja, że pomadka ta może migrować poza kontur ust i na zęby. Potrzebna konturówka, ja używam czerwonej konturówki z marki p2, która jest trwała i fajnie trzyma kontur i zapobiega, żeby pomadka nie wychodziła poza usta.

Avon mark pomadki w płynie blog

Ogólnie pomadka Avon mark o matowym wykończeniu jest fajna w użyciu, łatwo się ją nakłada, jest przyjemna na ustach, nie wysusza, nie ściąga, nie powoduje pierzchnięcia. Jednak mam zastrzeżenia do trwałości i druga sprawa – nie przekonuje mnie ta formuła.

Kolor jest bardzo ładny, od razu matowy. Odcień, który mam to irresistible. Podoba mi się, dlatego ostatnio chętnie używam tej czerwieni. Chociaż i tak moim najlepszym wyborem jest czerwień marki Gosh, pisałam o niej <tu>

Avon mark irresistible

Dajcie znać, czy używałyście tych pomadek i czy macie podobne odczucia 🙂


signature

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.