Pomadki na jesień | Ulubione kolory i marki | Gosh, L’Oreal, Avon | Wszystkie czerwone

Ile czerwonych pomadek można mieć w kosmetyczce? Uwierzcie, że naprawdę wiele. Dzisiaj pokażę Wam 4 ulubione pomadki na jesień, które lubię i używam najczęściej w ostatnim czasie. Są to pomadki klasyczne, matowe, długotrwałe. Zaletą takich pomadek jest możliwość ich dokładania. Pomadki w płynie są zastygające i wymagają starcia ich z ust i ponownej aplikacji, przy tych jest większy komfort ich ponownej aplikacji w ciągu dnia.

pomadki na jesień

GOSH 007 matt cherry

Kremowa pomadka o matowym wykończeniu. Uwielbiam ten kolor, ciemna, chłodna czerwień. Pomadka ta długo się utrzymuje, do posiłku jest w niezmienionym stanie.

Pomadka 007 matt cherry – recenzja

Ulubiona pomadka w płynie Gosh 005 red carpet

L’Oreal color riche matte 349 i 347

Pomadki kremowe, o niepełnym matowym wykończeniu. Łatwe w aplikacji, mają intensywny pigment, dzięki czemu wystarcza jedna warstwa koloru. Kolor 349 paris cherry to ciemny, chłodny odcień czerwieni. Idealnie do mnie pasuje. Odcień 347 to klasyczny odcień czerwieni. Obie pomadki nie wysuszają ust. Długo się utrzymują, ale nie tyle godzin co pomadka Gosh.

Pomadki L’Oreal color riche matte | 4 kolory, opinia i swatche

Avon Red Supreme

Nasycony odcień czerwieni, który pięknie podkreśla usta. Pomadka Avon True Colour utrzymuje się najkrócej z tych, które pokazałam. Ma półmatowe wykończenie, ale dzięki temu nie wysusza ust i nie podkreśla suchych skórek na ustach. Czy wysusza usta – nie wiem, ponieważ tej używam najkrócej.

pomadki na jesień

Najczęściej używam ciemnych kolorów, czyli pomadkę Gosh i L’Oreal 349 paris cherry. Kolory te optycznie wybielają zęby. Pięknie podkreślają usta. Sprawiają, że makijaż jest ekspresowy i efektowny. Wystarczy nałożyć podkład, lekko wykonturować twarz, mocno wytuszować rzęsy i nałożyć czerwoną pomadkę. Taki makijaż trwa maksymalnie 10 min, dlatego często wybieram właśnie taką opcję.

Wszystkie czerwone pomadki wymagają użycia konturówki. Zapobiega to ich wychodzeniu poza kontur ust, makijaż wygląda bardziej estetycznie i elegancko.

Lubicie czerwone pomadki? Macie ulubioną i najlepszą? Jakie są Wasze ulubione pomadki na jesień?


signature

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.