Inveo produkty do brwi | Henna – najprostsza w aplikacji oraz wypełniacz w kremie

Brwi to ważny element makijażu. Mimo, że moje brwi częściowo są pod grzywką i tak podkreślam je w codziennym makijażu. Lubię mocniej podkreślone brwi. Najchętniej używam kredek i cieni do brwi, bo w szybki sposób mogę poprawić ich wygląd. Czasem używam henny, więc dzisiaj napiszę o innowacyjnej hennie marki Inveo. A drugim produktem, który opiszę to wypełniacz do brwi w kremie. Oba kosmetyki Inveo mam w kolorze brązowym. Jak się sprawdziły o tym niżej.

Inveo produkty do brwi

Inveo efekty

Oba produkty Inveo mają ładne, estetyczne opakowania. Przyznajcie sami, że opakowania są naprawdę ładne, mimo, że to tylko henna. Wszystkie niezbędne informacje o użytkowaniu znajdują się na kartonikach. Na nich znajdziemy także jak powinny wyglądać idealne brwi. Sprawdziłam, że henna kosztuje niecałe 9 zł za 4 ml (sprawdzałam tylko <tu> ). Ale opakowanie i aplikator sprawiają, że nic się nie marnuje. Wcześniej miałam tak, że hennę rozrabiałam z dwóch składników i zawsze coś mi zostawało. Teraz używam tylko tyle ile potrzebuję. Henna Inveo to dobry produkt i chętnie jej używam.

 Inveo opinie

Jednoskładnikowa ultradelikatna henna do brwi  w kremie Inveo

Produkt, który polubiłam mimo minusów jakie zauważyłam. Zacznijmy od plusów. Po pierwsze henna Inveo ma genialny aplikator. Wyprofilowana gąbeczka sprawia, że hennę łatwo nałożyć na brwi. Konsystencja i aplikator umożliwiają precyzyjne wymodelowanie brwi. Ten zabieg nigdy wcześniej nie był dla mnie tak łatwy. Henna Inveo barwi tylko włoski, nie pozostawia śladów na skórze, dla mnie jest to minusem, ponieważ efekt jaki uzyskujemy to przyciemnienie włosków, ale nie ma tego efektu wypełnienia, jaki daje henna na skórze między włoskami. Dla osób, które mają rzadkie włoski na brwiach, czy kiedy włoski są nierównomiernie gęste na całej długości brwi efekt może być mało zadowalający.

Inveo henna opinie
Inveo henna efekty

Kolor henny Inveo, który posiadam to brąz, jednak na moich włoskach wypada ciemno i dla mnie za mało w nim brązowych tonów.  Intensywność zależy od czasu trzymania henny na brwiach. Dla delikatnego efektu przyciemnienia wystarczą 3-4 minuty. Dla mocniejszego 6-8 minut, a producent wskazuje, żeby nie przekraczać czasu 10 minut. Henna Inveo utrzymuje sie na brwiach około tygodnia, więc trochę krócej niż pisze producent na opakowaniu. Ale przy tak prostej aplikacji chętnie powtarzam jej aplikację.

Inveo henna jak zrobić

Podsumowując. Na plus aplikator, konsystencja, łatwa aplikacja. Na minus fakt, że henna nie barwi skóry. Z drugiej strony na pewno znajdą się osoby, które właśnie nie chcą i nie lubią kiedy henna barwi skórę. Więc wszystko jest kwestią oczekiwań.

 Inveo żel do brwi

Wypełniacz do brwi w kremie Inveo

Wypełniacz do brwi to nic innego jak żel do brwi, ale o bardziej kryjącej formule. Ma aplikator w postaci precyzyjnej, małej szczoteczki, ale niestety nabiera on zbyt dużo produktu. O wiele, wiele za dużo. Konsystencja jest gęsta i dosyć sucha.

Inveo brwi opinie
Inveo wypełniacz do brwi recenzja

Mi osobiści trudno się nakłada ten produkt i nie jest to ekspresowa korekta brwi. Kolor brązowy jest dla mnie za ciemny mimo używania henny, która przyciemnia moje włoski na brwiach. Po nałożeniu wypełniacza do brwi Inveo zawsze muszę wyczesać nadmiar (trzeba to robić dosyć szybko, bo wypełniacz do brwi szybko zastyga). Brwi są o wiele ciemniejsze, bardziej wyraźne. Ale nie podoba mi się efekt, ze względu na brak precyzyjnej dolnej linii brwi. Ten produkt nie sprawdził się u mnie. Chociaż nie wykluczam, że może źle używam, źle aplikuję. Ale nie odpowiada mi też kolor, konsystencja, aplikator. Sprawdziłam, ale wracam do moich ulubionych kosmetyków do brwi.

O brwiach pisałam już tutaj:

Czym podkreślacie brwi? 🙂

signature

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *