Hean Never Be Better Coverage | Płynny podkład mocno kryjący | Odcień 101 creation natural | RECENZJA

Lubicie testować nowości? Ja uwielbiam, zwłaszcza takie, które dobrze się zapowiadają i mają mnóstwo pozytywnych opinii. Najbardziej kultowym podkładem z pipetą jest Catrice HD, który według mnie jest bezkonkurencyjny w swojej kategorii. Czytałam kilka opinii, że podkład Hean Never Be Better Coverage jest do niego podobny. Osoby, które opisywały podkład Hean twierdziły, że jest to bardzo dobry produkt. Nie wahając się w promocji kupiłam buteleczkę Hean, jednocześnie będąc pewną, że sprawdzi się na mojej skórze.

Hean Never Be Better Coverage opinia

Hean Never Be Better Coverage recenzja

Moje oczekiwania

Od podkładu oczekuję przede wszystkim długotrwałości oraz chcę, by ładnie, gładko wyglądał na skórze, czyli nie podkreślał porów i zmarszczek. Jestem w wieku, kiedy te drobne linie mimiczne już się pojawiają, ale są niemal niezauważalne. Lecz niewłaściwie dobrany podkład podkreśla je, sprawiając, że są bardziej widoczne. Okropne! Jak w takim razie wypada podkład Hean Never Be Better Coverage? Czy spełnił moje oczekiwania?

Hean Never Be Better Coverage blog

Hean Never Be Better Coverage właściwości, konsystencja, aplikacja

Producent wskazuje, że jest to płynny podkład mocno kryjący. Pierwsze moje użycia tego podkładu obaliły te obietnice. Dlaczego? Podkład jest bardzo gęsty. Ma tak gęstą konsystencję, że pipeta nie pobiera podkładu. Więc rozwiązanie aplikatora jest zupełnie nietrafione. Zdecydowanie lepiej funkcjonowałaby pompka, a nawet szpatułka.

Więcej o właściwościach podkładu przeczytacie <tu>

Hean Never Be Better Coverage który odcień

Hean Never Be Better Coverage opinia

Hean Never Be Better Coverage konsystencja

Niewidoczny efekt drugiej skóry?

Podkład Hean Never Be Better Coverage to specyficzny produkt. W zależności od kondycji skóry podkład ten wygląda raz lepiej, raz gorzej. Ale nawet w sytuacji kiedy wygląda lepiej nie jest to efekt, który mnie satysfakcjonuje.

Podkład Hean ma matowe wykończenie, które może podkreślać pory i zmarszczki. Najlepiej wygląda na wygładzającej, silikonowej bazie. Nie każdy krem nadaje się pod spód. Na niektórych kremach podkład marze się na skórze, trudno go wpracować, dopasować. Najłatwiej nakłada mi się go pędzlem typu flat top i tylko bardzo cienką warstwą. Stopniowanie krycia niestety mi nie wychodzi.

Zdarza się, że nierównomiernie się rozprowadza, co niestety tworzy smugi i plamy. Wszystko zależy co nałożę pod spód. Ale przyznajcie, że jest to problematyczne.

Hean Never Be Better Coverage 101 opinia

Posiadam odcień 101, który pasuje do mojej karnacji. Na zdjęciach może nie widać tego bardzo dobrze, ale jest to taki naturalny kolor, choć przyznam, że wolę bardziej żółte kolory. Zobaczcie na zdjęciach jak podkład ten utlenia się i ciemnieje.

Hean Never Be Better Coverage czy ciemnieje

Weźcie to pod uwagę dobierając kolor dla siebie. Utleniony podkład jest dopasowany i nie odcina się. Więc z koloru jestem zadowolona, tylko formuła pozostawia wiele do życzenia, ponieważ nie pasuje do potrzeb mojej cery.

Markę Hean lubię i mam kilka kosmetyków, które bardzo chętnie używam. Pisałam o nich <tutaj> Szkoda, że ten podkład nie sprawdził się u mnie.

Dajcie znać, czy macie podobne odczucia, czy może lubicie podkład Hean Never Be Better Coverage?


signature

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.