EKOCUDA W GDAŃSKU ! Targi Kosmetyków Naturalnych 17-18 marca

Kosmetyki naturalne to mój ulubiony dział. Mają dobre składy, są skuteczne w działaniu, wiele z nich ma przystępne ceny. Targi kosmetyków Naturalnych Ekocuda w Gdańsku dają wiele możliwości osobom, które lubią tak pielęgnować skórę. Na targach mamy możliwość uczestniczyć w warsztatach, są wykłady, a co najważniejsze, większość ulubionych marek kosmetyków naturalnych ma swoje stoiska, na których możemy przetestować ich produkty, zadać pytania specjalistom i zakupić te najlepsze dla siebie kosmetyki naturalne.

ekocuda w Gdańsku

Ekocuda, które odbędą się w Gdańsku zorganizowane są 17-18 marca br. w Centrum Stoczni Gdańskiej. Udział jest bezpłatny.

Przykładowe warsztaty, w których możemy wziąć udział na Targach Ekocuda w Gdańsku są z makijażu wykonywanego mineralnym kosmetykami. Trzeba się na nie zapisać, szczegóły będą na profilu facebook <click>

Na facebook’u wydarzenia dowiecie się także jakie marki będą miały stoiska na Targach Ekocuda w Gdańsku. Mam kilka priorytetowych wystawców do których koniecznie muszę podejść. Są to marki takie jak: Ministerstwo Dobrego Mydła, Mokosh Cosmetics, hagi – o tych markach wielokrotnie słyszałam, ale nie miałam okazji używać ich kosmetyków. Chcę zakupić produkty do sprzątania marki Yope, od dawna o nich myślałam, ale jeszcze ich nie sprawdziłam.

ekocuda w Gdańsku

Targi Ekocuda w Gdańsku to doskonała okazja, żeby poznać marki, z którymi wcześniej nie mieliśmy styczności. Patrząc na profil ekocuda na facebook’u wielu tych firm nawet nie kojarzę, a chyba powinnam poznać te kosmetyki. Jest tego mnóstwo. Nasze portfele ucierpią na budżecie, ale jak się powstrzymać – nie wiem : )

Dajcie znać kto z Was będzie na Targach Ekocuda w Gdańsku!


signature

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *