Paleta do konturowania Sephora | 4 pudry do modelowania twarzy | Ulubiona paletka na co dzień

Bronzer używam niemal codziennie. Konturowanie, chociaż delikatne to dla mnie obowiązkowy krok w makijażu.  Od jakiegoś czasu używam nowej paletki. Kompaktowa paleta do konturowania Sephora, która ma dwa matowe bronzery i dwa pudry do rozjaśniania. Przez ostatni miesiąc używałam jej ciągle, ale w grudniu brak czasu spowodował, że zwyczajnie nie miałam kiedy o niej napisać.

Paleta do konturowania Sephora opinie

Paleta do konturowania Sephora to zestaw 4 pudrów do modelowania twarzy. Oba bronzery są matowe, jeden chłodniejszy, drugi cieplejszy. Najchętniej używam połączenia obu kolorów. Chłodniejszy bronzer nakładam pod linię kości policzkowych, a cieplejszy nieco wyżej. Dzięki czemu nie muszę używać różu. Całość prezentuje się bardzo ładnie, a kontur jest naturalny.

Paleta do konturowania Sephora recenzje

Bronzery łatwo się nakłada, mają dobrą pigmentację, ale zachowując umiar konturowanie jest bardzo naturalne. Efekt można stopniować. Pylą się umiarkowanie, nie brudzą palety w środku.

Paleta do konturowania Sephora blog

Pudry to rozjaśniania mają dwa różne odcienie. Jeden jest żółty (ulubiony) i jeden różowy. Ten jasny, różowy puder używałam w sumie tylko raz, żeby go przetestować. Drugi puder, ten żółty idealnie nadaje się do utrwalania korektora pod oczami. Nakładam go zwilżoną gąbeczką, tą samą, którą nakładam podkład. Korektor jest dobrze utrwalony, dzięki czemu utrzymuje się cały dzień. Nie zbiera się w zmarszczkach i załamaniach skóry pod okiem, a całość wygląda dobrze (skóra nie wygląda na zmęczoną i suchą).

Paleta do konturowania Sephora cena

Paleta do konturowania Sephora

Paletka ma eleganckie opakowanie, czarne minimalistyczne. Lakierowany plastik niestety łatwo się brudzi i widać na nim ślady palców. Szybko się brudzi, ale równie szybko się go czyści.

Paleta do konturowania Sephora kosztuje 65 zł, a ze zniżką jeszcze mniej 🙂 <click> Cena jest przystępna, a jakość sprawia, że z chęcią używam tej paletki. O wiele lepiej i łatwiej używa mi się paletki Sephora niżeli tej z gosh’a. Pisałam o niej <tutaj>

Paletka Sephora ma lepszą jakość pudrów, są bardziej miałkie i szybciej można nimi osiągnąć zamierzony efekt konturowania. Paletka z marki Gosh była dobra, ale pudry po pewnym czasie trochę skamieniały z wierzchu i trudno było je aplikować, musiałam się nieźle napracować, by kolor był chociaż trochę zauważalny. Dlatego szukałam czegoś w zastępstwie i na szczęście znalazłam 🙂

Jaki macie ulubiony bronzer? Używacie paletek czy pojedynczych pudrów do konturowania?


signature

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.