WoodWick soft chambray | Dlaczego jaśmin taki zły…

Czy też tak macie, że kiedy za oknem pogoda jest po prostu brzydka – zapalacie świece i od razu robi się przyjemniej? Lubię świece WoodWick i mają one nawet pewną przewagę nad świecami YC. Świece WoodWick szybciej się rozpalają, niemal chwilę po zapaleniu już czuć intensywny zapach. WoodWick Soft Chambray jest specyficzny, nie każdemu przypadnie do gustu. Zapach jest kwiatowy, bardzo intensywny. Mocno wyczuwalny jest jaśmin.

WoodWick soft chambray

Opis zapachu ze strony goodies <źródło>

Delikatne tkaniny, które często są noszone przez osoby o wrażliwej skórze, kojarzą się z miękkością i ledwie wyczuwalnym zapachem. Ów zapach, bardzo często kojarzony jako zapach dzieciństwa czy macierzyństwa, można odkryć w Soft Chambray. Ta świeca sojowa swój niepowtarzalny zapach zawdzięcza zmysłowemu połączeniu zapachu miękkiej, przyjemnej w dotyku tkaniny z nutami kwiatowymi. Biały jaśmin czy róża kojarzą się ze spokojnym popołudniem, spędzonym w przydomowym ogródku. Jest pełnia lata, słońce delikatnie otula swoimi promieniami, wydobywając także z ubrań ich jedwabiście gładkie zapachy. Nikt się nie spieszy, nawet powietrze jest przesycone aromatem jaśminowego gaju. Takie senne, nieśpieszne popołudnie można odtworzyć we własnym domu sięgając po Soft Chambray, która zapewni otulenie w zapach ogrodowych kwiatów i delikatną tkaninę, która pieści zmysły. Róża i jaśmin w połączeniu z delikatnym zapachem miękkiej tkaniny kojarzącej się z kojącą czystością może towarzyszyć relaksującemu wypoczynkowi w długie wieczory.

WoodWick soft chambray WoodWick soft chambray

Na dłuższą metę zapach jest męczący i mdlący. Świecę WoodWick Soft Chambray mam już około roku. Wypaliłam dopiero 1/4 świecy. Rzadko jej używam. Zapach z pozoru wpisuje się w mój gust. Lubię kwiatowe zapachy. Jednak ten ma w sobie coś męczącego.

Świece WoodWick wyglądają bardzo elegancko. Mają słoje w kształcie klepsydry z drewnianym wieczkiem. Podoba mi się ten elegancki designe. Zamiast wełnianego knota jest drewniany, który cicho skwierczy podczas palenia. Świece WoodWick są sojowe, dzięki czemu są zdrowsze dla naszego organizmu. Miałam wcześniej świece sojowe Heart&Home, niestety zapachy miały bardziej subtelne, a te z WW pachną mocno, a zapach szybko się uwalnia. Ten zapach nie przypadł mi do gustu, więc go oddam w inne ręce.

WoodWick soft chambray

Dajcie znać jakie lubicie zapachy, a jakie Was męczą? Lubicie jaśmin?

Miłego dnia!


signature

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.