Róż do policzków Makeup Revolution ‚Ready to go’ | Ulubieniec na co dzień | Delikatny rozświetlony makijaż

Róż do policzków Makeup Revolution ‚Ready to go’ dostałam od koleżanki. Myślałam, że to bronzer, ale na skórze kolor jest delikatniejszy, a nie taki ciemny jak w opakowaniu. Daje efekt promiennej skóry, naprawdę wygląda bardzo wyjątkowo, same zobaczcie.

Róż do policzków Makeup Revolution

Róż do policzków Makeup Revolution jest wypiekany, dzięki czemu łatwo stopniować kolor na skórze. Pigmentacja jest dosyć delikatna, przez co intensywność koloru na skórze zależy od ilości warstw. Róż ten świetnie sprawdzi się dla osób, które lubią delikatny makijaż, bądź dopiero zaczynają się malować i mają niewprawioną rękę. Tym różem nie da rady zrobić sobie plam czy zbyt dużo go nałożyć.  To jest jeden z tych kosmetyków, które łatwo się rozprowadza i blenduje.

Róż do policzków Makeup Revolution

Wypiekana formuła decyduje także o wydajności tego produktu. Używam go już kilka miesięcy, a zużycie jest niezauważalne.

Kolor idealnie pasuje do mojej karnacji i włosów. Ma taki miedziano różowy odcień z metalicznym błyskiem. To połyskujące wykończenie daje taki mocny efekt, że nie ma potrzeby użycia rozświetlacza. Zobaczcie na zdjęciach jak na skórze widać naturalny blask.

Jak wygląda na policzkach pokazywałam ostatnio na IG i fb

Róż do policzków Makeup Revolution ready to go

Róż do policzków Makeup Revolution opinie

Róż do policzków Makeup Revolution najchętniej nakładam dużym, puchatym pędzlem. Ten, który jest moim ulubionym zamówiłam na aliexspress, co prawda link jest już nieaktywny, ale podobny pędzel znalazłam <tu>

Pędzel ten daje subtelną mgiełkę koloru i ładnie rozciera róż, dzięki czemu makijaż wygląda bardzo naturalnie.

Oczywiście lubię bronzery i trudno mi jest z nich zrezygnować. Ale róż jest urozmaiceniem w makijażu i używam tych kosmetyków zamiennie. Raz tak, raz tak. Fajnie jest mieć wybór, zwłaszcza wśród kosmetyków dobrych jakościowo.

Nadal i niezmiennie ulubionymi bronzerami jest paletka Sephora i  matowy bronzer Gosh.

Matowy bronzer Gosh

Paletka do konturowania Sephora

Róż do policzków Makeup Revolution ‚Ready to go’ kosztuje ok.16-20 zł.  I doceniając jego wydajność, cena jest bardzo przystępna.

Jakie kosmetyki MUR używacie i lubicie? Może coś jeszcze wypróbuję z Waszego polecenia : ) 

Miłego dnia!


signature

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *