Rozświetlacz Becca w odcieniu Opal | Prasowany i płynny | Czy jest warty zakupu?

Rozświetlacz to jeden z moich ulubionych kosmetyków w codziennym makijażu. Dodaje skórze blasku, promienności, zdrowego wyglądu. Kiedyś w czasie promocji -20% w Sephora kupiłam zestaw mini produktów, w którym znajdował się mały rozświetlacz Becca prasowany i płynny, oba w odcieniu opal.

rozświetlacz becca opal opinie

rozświetlacz becca opal blog

Używałam wielu rozświetlaczy różnych marek, jedne były gorsze inne lepsze, ale wciąż kusił mnie kultowy rozświetlacz Becca. Miałam sceptyczne nastawienie, często to co chwalone nie koniecznie jest takie wspaniałe. Jednak kiedy użyłam pierwszy raz rozświetlacz Becca stwierdziłam, że jego efekt warty jest zakupu.

Porównanie drogeryjnych rozświetlaczy

Rozświetlacze Lovely

Rozświetlacz Becca w małej wersji to dobra inwestycja, ponieważ te kosmetyki używamy na małych partiach twarzy, więc mimo, że to miniaturka wystarcza na wiele miesięcy. Ja swoje rozświetlacze z becca używam już od października, a zużycie jest niewielkie. Przyznaje też, że używam ten rozświetlacz zamiennie z rozświetlaczem I heart makeup i rozświetlaczem The Balm Mary Lou Manizer.

rozświetlacz becca opinie

rozświetlacz becca recenzja

Rozświetlacz Becca Opal – wykończenie

Konsystencja jest bardziej kremowa niż w pozostałych rozświetlaczach jakie używałam, dzięki czemu mniej się pyli, a pigment jest bardziej skoncentrowany. Rozświetlacz becca w wersji prasowanej daje naturalny, ale wyrazisty efekt. Nie jest to efekt jak na filmikach najpopularniejszych youtuberek, ale mnie on satysfakcjonuje.

Połączenie obu rozświetlaczy, tego w płynie z prasowanym daje mocny efekt rozświetlenia. Rozświetlacz w płynie nakładam na puder. Obawiałam się, że może robić plamy, ale pięknie stapia się ze skórą.

rozświetlacz becca efekt

Łatwo stopniować intensywność błysku i mimo kilku warstw rozświetlacz Becca nie odcina się od różu czy bronzera, co zdarzało mi się przy rozświetlaczach tańszych marek. Taki nieładny efekt widziałam na skórze przy jasnym rozświetlaczu Hean.

Rozświetlacze Hean Glam Highlighter 201 i 205

Rozświetlacz becca opal na skórze wygląda jak mokra tafla, bez drobinek. Pięknie dopasowuje się do mojej karnacji. Ma ciepły, złoto, beżowy odcień.

rozświetlacz becca opal

Czy jest warty zakupu? Pełnowymiarowy rozświetlacz z marki Becca kosztuje 155 zł. Cena jest wysoka, więc te miniaturki to świetny pomysł, by sprawdzić czy efekt jaki dają te rozświetlacze będzie się Wam podobał. Cena takiego zestawu to 75 zł, a w promocji 60 zł <click>

Jaki jest Wasz ulubiony rozświetlacz? Dajcie znać co używacie : )

Miłego dnia!


signature

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *