Peeling do skóry głowy Biovax Botanic Czystek i Czarnuszka | Opinia, plusy i minusy

Peeling do skóry głowy Biovax Botanic to kosmetyk, który mocno mnie zainteresował i koniecznie chciałam go sprawdzić. Po peelingu Bandi, który sprawdza się u mnie średnio i wspomnieniu skutecznego serum Bionigree szukam czegoś co będzie odpowiednie do oczyszczania skóry głowy i będzie w przystępnej cenie oraz łatwo dostępne do kupienia.

Peeling do skóry głowy Biovax Botanic opinia

Peeling do skóry głowy Biovax Botanic to 97% SKŁADNIKÓW POCHODZENIA NATURALNEGO

  • 0% SLS
  • 0% SLES
  • 0% PARABENS
  • 0% SILICONES
  • 0% barwników

Więcej na stronie biovax.pl

Peeling do skóry głowy Biovax Botanic to peeling ziarnisty, drobiny złuszczające to sproszkowane nasiona lnu i zmielone łupiny orzecha włoskiego. Są zatopione w żelu i na pierwszy rzut oka tych drobin jest w sumie niewiele. Problemem okazała się dla mnie aplikacja. Trudno jest mi dotrzeć peelingiem do skóry głowy. Mam włosy cienkie, ale gęste. Peeling nakłada się na mokre włosy, przez co łatwiej jest nałożyć peeling blisko skóry głowy. Ale nadal jest to ‚blisko skóry głowy’ a nie na skórę głowy.

Peeling do skóry głowy Biovax Botanic działanie

Z cech dodatnich najbardziej odczuwalną zaletą jest mocne oczyszczenie skóry głowy i włosów. I w tego właśnie oczekujemy od peelingu. Powinien oczyszczać skórę głowy z zanieczyszczeń, martwego naskórka, pozostałości stylizatorów. Zauważyłam też, że po peelingu włosy wolniej się przetłuszczają. Dlatego będę się trzymać regularności i używam go minimum raz w tygodniu.

Na pewno ucieszy Was fakt, że drobiny peelingu łatwo się spłukują i nic nie pozostaje na włosach.

Regularny peeling skóry głowy pomaga przy wypadaniu włosów. Podczas masażu pobudzane jest krążenie skóry głowy, dzięki czemu cebulki włosów są lepiej ukrwione, przez co stają się mocniejsze i silniejsze. I co ważne oczyszczona skóra głowy lepiej przyjmuje składniki aktywne z wcierek, dzięki czemu lepiej one działają, bardziej skutecznie.

Peeling do skóry głowy Biovax Botanic

Peeling do skóry głowy Biovax Botanic jest dosyć subtelny, przez co nie podrażnia nawet delikatnej skóry. Pod palcami w czasie peelingu delikatnie czuć te drobiny. Nakładam dwie porcje peelingu, choć zastanawiam się czy nie użyć jeszcze więcej. Jak wiecie lubię mocne peelingi, może przyzwyczajona doświadczeniem z tymi gruboziarnistymi, oceniam efekt Biovaxu jako delikatny.

Używacie peelingów skóry głowy? Dajcie znać, który jest Waszym ulubionym.


signature

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *