Logo
Manhattan soft mat lipcream
11 lut 2012

Manhattan soft mat lipcream

Post by Testimo_Admin
POMADKA W KREMIE SOFT MAT LIPCREAM

Producent: Wyjątkowo delikatne i kremowe pomadki do ust. Innowacyjne pomadki w kremie w intensywnych kolorach. Dla trwałego, matowego wykończenia makijażu ust. Gwarantuje fantastycznie delikatne odczucie na ustach!

Kosmetyk na pierwszy rzut oka wygląda na błyszczyk o bardzo treściwej konsystencji i pigmentacji. Jednak nic bardziej mylnego. To matowa pomadka zamknięta w takim opakowaniu. Aplikator ułatwia nałożenie jej równo na powierzchnię warg, pomadka nie ścieka i nie zsuwa się z gąbeczki aplikatora, co nieraz się zdarza przy błyszczykach i wyciekają poza zamierzony obszar ust. Kremowa, wręcz aksamitna konsystencja jest bardzo przyjemna dla ust, jednocześnie dając uczucie delikatności i lekkości. Nie mamy wrażenia, tony pomadki by mieć usta intensywnej barwy. Aplikacja jest łatwa, dzięki konsystencji oraz wygodnemu ‚błyszczykowemu’ aplikatorowi.

Kolor tych pomadek jest intensywny i kryjący, a co najważniejsze matowy (w końcu to SOFT MAT).
Trwałość jest zadowalająca, pomadka dość długo się utrzymuje, jednak z moich  ust schodzi nierównomiernie.
Zapach bardzo przyjemny, pudrowy, w którym wyczuwa się słodycz wanilii.

Jak widzicie pomadka wchodzi w załamanie ust, jednak zważając na porę roku (znów się ochłodziło!), polecałabym dodatkową ochronę ust. Poza tym przy długotrwałym stosowaniu może wysuszać usta, podkreślać suche skórki. Jednak przy prawidłowej pielęgnacji ust pomadka będzie ideałem dla wszystkich fanek matu na ustach.

Pojemność: 6,5 ml
Cena: od 14,99 zł w dół
Dostępność: Rossman, drogerie internetowe
Kolory: 45H ,53M, 54L, 56K, 95G, 95M
photo: google

A Wy wolicie błyszczyki czy pomadki ? Matowe czy z połyskiem ? Usta są ważnym elementem nie tylko makijażu, ale całego naszego wizerunku. Zbliżają się Walentynki, Święto Zakochanych. Następny post – pielęgnacja ust!  

 

.

Post ze starej wersji strony.

1 Comments

Ayana Fairey 2023-09-18 at 15:19 - Reply

Jesteś naprawdę utalentowanym pisarzem.

Leave a Comment