Logo
Kolejna okularnica, czyli okulary Firmoo.com
22 wrz 2012

Kolejna okularnica, czyli okulary Firmoo.com

Post by Testimo_Admin

Jak wiele innych blogerek otrzymałam okulary Firmoo.com. Jest to sklep internetowy, w którym można kupić okulary tzw. 'zerówki’ i na receptę, czyli ze szkłami korekcyjnymi. Nie mam wady wzroku, więc wybrałam oprawki, nie trudząc się tłumaczyć receptę od optyka. Nowi klienci mogą kupić okulary za darmo, płacąc jedynie za wysyłkę <a href="http://www.firmoo.com/free-eyewear-trial.html" onclick="_gaq.push(['_trackEvent', 'outbound-article', 'http://www.firmoo.com/free-eyewear-trial.html', '’]);”><click> <a href="http://www.firmoo.com/affiliate-program.html" onclick="_gaq.push(['_trackEvent', 'outbound-article', 'http://www.firmoo.com/affiliate-program.html', '’]);”><click>Warunkiem jest posiadanie aktywnego bloga albo kanału YT. 

Ceny są bardzo atrakcyjne, z racji tego, iż jest to sklep internetowy jest pozbawiony kosztów związanych z kosztami sklepów stacjonarnych. Dzięki temu okulary nie tracą na jakości, mimo takiej ceny. Oprawki i soczewki są kupowane od producentów w Azji, a wszystkie produkty są poddawane badaniom przez doświadczonych optyków. 

Sama korespondencja dot. współpracy przebiegła sprawnie, mimo różnic językowych. Obsługa i szybkość odpowiedzi oraz podejście do klienta było profesjonalne. A przesyłka doszła w zaledwie kilka dni. 

Estetyczna funkcjonalność zawartości przesyłki pozytywnie mnie zaskoczyła. Solidne etui, ściereczka do czyszczenia, dodatkowe śrubki i mały śrubokręt. 

Okulary firmoo jakie wybrałam mają czarne plastikowe oprawki unisex, w stylu retro, jednocześnie łącząc w sobie cechy nowoczesności. Nie przypominają tandetnych okularów, jakich wiele w sieciówkach. Są bardzo solidne, zauszniki składają się bez oporów, wygodnie się je użytkuje. Okulary są lekkie, nie czuć ich ciężaru, ale jednak trudno jest mi przyzwyczaić się do patrzenia przez soczewki. Myślę, że to kwestia kilku dni, by oko przywykło. 

Na stronie sklepu, po załadowaniu zdjęcia, można dobrać oprawki do kształtu i wielkości twarzy. Zrobiłam tak, ale mimo to, okulary okazały się trochę za szerokie. Mam drobną twarz, ale myślę, że nie jest tragicznie 😀

Każda para okularów ma podane wymiary, ważna jest długość i szerokość.

okulary Firmoo
okulary Firmoo
okulary Firmoo

 

okulary Firmoo
okulary Firmoo
okulary Firmoo
okulary Firmoo
 
 
Pozdrawiam

Post ze starej wersji strony.

2 Comments

Nena Melear 2023-09-15 at 23:31 - Reply

Temat aktualny i uważam, że każdy powinien mieć na ten temat zdanie

Arnold Mcclaran 2023-09-18 at 09:22 - Reply

Polecam! Szczególnie tym, dla których temat jest nowy

Leave a Comment