Demakijaż: Lirene dwufazowy płyn do demakijażu

Demakijaż oczu to niezbędna czynność wieczornej pielęgnacji. Zaletą OCM jest, iż możemy ominąć ten krok, nasza mieszanka olejów doskonale sobie z tym radzi i z twarzy znika absolutnie wszystko. Natomiast dla tych, którzy nie mają w zwyczaju zmywać twarzy olejami poszukując alternatywy dla delikatnego demakijażu bez podrażnienia polecam płyny dwufazowe. Dwie fazy łącząc się ze sobą usuwają makijaż oraz działając łagodząco. Zależy jaki płyn, ale może pozostawiać tłustą warstwę, łatwo się jej pozbyć tonizując skórę tonikiem przeznaczonym również do okolic oczu. Na wszystko znajdzie się sposób. Moim ulubionym jest Lirene dwufazowy płyn do demakijażu oczu.

OD PRODUCENTA: To właściwy kosmetyk dla Ciebie, jeśli chcesz skutecznie usunąć makijaż, również wodoodporny, bez podrażniania delikatnej skóry okolic oczu. Odpowiedni dla osób noszących szkła kontaktowe. Bezzapachowy. 

Jak działa? Zestaw olejków w fazie jasnej – skutecznie usuwa makijaż, również wodoodporny; faza niebieska – działa kojąco i tonizująco. W efekcie rzęsy i powieki są idealnie oczyszczone – bez podrażnień i pozostawiania tłustej warstwy.

Jak stosować? Przed użyciem energicznie wstrząsnąć płynem do uzyskania jednolitego koloru. Nasączyć wacik płynem, przyłożyć do powieki i pozostawić na kila sekund. Następnie delikatnie usunąć makijaż. 

 

Opakowanie: Lirene dwufazowy płyn do demakijażu ma plastikową przezroczystą buteleczkę, otwarcie wygodne, jednak otwór którym wylewamy płyn na płatek kosm. nie jest praktyczny, Trudno opanować strumień płynu, tak strumień, mimo, iż po wstrząśnięciu faz szybko go nalewamy odwracając w dół i w górę buteleczkę, to płyn nieraz wylał mi się poza wacik.

Działanie: płyn rzeczywiście usuwa makijaż, będąc delikatnym dla skóry wrażliwych okolic oczu. Zmywam nim makijaż z powiek i brwi. Demakijaż oczu, usunięcie tuszu do rzęs niekiedy przysparza trudności. 

Aplikujemy płyn do demakijażu na płatek kosmetyczny, przykładamy do powiek i delikatnie oklepujemy opuszkami palców, żeby płyn połączył się z tuszem i cieniami. Wtedy ruchem ściągającym w dół usuwamy tusz i ruch powtarzamy aż do dokładnego oczyszczenia rzęs. 

Lirene dwufazowy płyn do demakijażu pozostawia tłustą warstewkę, dzięki czemu nie podrażnia skóry. Nie pozostawia zamglonego spojrzenia. Makijaż usuwa szybko, wodoodporny również. Demakijaż jest szybki, prosty i bez podrażnień.

Skład: Aqua, Isohexadecane, Cyclopentasiloxane, Glycerin, Sodium Chloride, Disodium EDTA, Methylparaben, Methychloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Benzyl Alcohol, CI 42090

Pojemność: 125 ml

Cena: 12,99 PLN

A Wy jakich kosmetyków używacie do zmywania makijażu? Używacie płynów dwufazowych?

Pozdrawiam

Treść z archiwalnej wersji strony, stworzona przez autora bloga.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *