Logo
KOsklep: KRYOLAN konturówka do oczu i ust
7 maj 2013

KOsklep: KRYOLAN konturówka do oczu i ust

Post by Testimo_Admin

Jakiś czas temu otrzymałam od KOsklep kredkę kryolan do oczu i ust. KOsklep to hurtownia kosmetyczna online, w której asortymencie można znaleźć profesjonalne produkty, akcesoria i sprzęt do wykonywania zabiegów przedłużania paznokci metodą żelową i akrylową <a href="http://www.kosklep.pl/19-metoda-zelowa-uv" onclick="_gaq.push(['_trackEvent', 'outbound-article', 'http://www.kosklep.pl/19-metoda-zelowa-uv', '’]);”><click> do zabiegów przedłużania rzęs metodą 1:1 oraz kępki i rzęsy na pasku <a href="http://www.kosklep.pl/66-rzesy" onclick="_gaq.push(['_trackEvent', 'outbound-article', 'http://www.kosklep.pl/66-rzesy', '’]);”><click>.

kryolan

 

 

Ołówki KRYOLAN są miękkie i służą do makijażu oczu oraz jako konturówka do ust. Długość ołówka 17,5 cm. z drzewa cedrowego z metalową zatyczką. Kredki mogą posłużyć jako: * konturówka do ust * kredka do oczu * dermatograf –kredka do rysowania na ciele  

Kredka dostępna w kilku kolorach.

 
kryolan
 

Zazwyczaj używam eyelinerów i czarnych kredek. Brąz używam rzadko, ale zdecydowałam się na zaznaczenie linii rzęs brązem nadając makijażowi lekkości i naturalności. Kredka jest dosyć miękka, łatwo się nią rysuje kreskę zarówno na powiece jak i przy podkreślaniu i nadawaniu kształtu brwi. 

Kredka Kryolan jest bardzo długa, dlatego trudno nią operować blisko lustra, ale aplikacja jest prosta, naostrzona kredka rysuje precyzyjną linię. Nie łamie się przy temperowaniu, co zdarzało się albo przy kredkach zbyt twardych, bądź zbyt miękkich.

Kosztują niewiele, ok. 19 zł. Cena przystępna zwłaszcza, że kredki nierzadko starczają nam na kilka/kilkanaście miesięcy.

Trwałość jest bardzo dobra, niekoniecznie z użyciem bazy. Przy makijażu poniżej na przypudrowaną powiekę użyłam jedynie cienia Astor nr 130 Cappuccino, dodałam kreskę kredką KRYOLAN oraz mocno wytuszowałam rzęsy. Brwi podkreśliłam kredką i cieniem, gdyż odcień samej kredki jest zbyt ciemny w stosunku do mojej karnacji i koloru włosów. Zdefiniowałam dolną linię brwi, zaznaczyłam nasadę oraz przykryłam miejsca, gdzie brakuje włosków, następnie całość roztarłam matowym jasnym, beżowo brązowym cieniem.

kryolan

 

kryolan

 

 

Jeśli macie ochotę zajrzyjcie również KOsklep na facebooku.

 

 

 

 

Pozdrawiam

 

 

Treść z archiwalnej wersji strony, stworzona przez autora bloga.

2 Comments

Carmine Wrotten 2023-09-15 at 23:03 - Reply

Dzięki Tobie wiem, że wszystko jest możliwe.

Bryce Heckendorf 2023-09-18 at 08:53 - Reply

Cieszę się, że trafiłem na ten blog. Świetna treść!

Leave a Comment