Logo
Krem matujący pod makijaż – Mixa lekki krem nawilżający
10 lis 2014

Krem matujący pod makijaż – Mixa lekki krem nawilżający

Post by Testimo_Admin

Doskonały makijaż to nie tylko dobry podkład, korektor i puder. Bardzo ważne jest to co nakładamy ‚pod’. W poprzednich postach pisałam o podkładach do cery mieszanej porównując je do siebie. Opisałam też bazę matująco nawilżającą Max Factor Facefinity. Dziś kilka słów o kremie do stosowania pod makijaż. U mnie sprawdził się idealnie i chyba kupię kolejne opakowanie. Krem matujący Mixa otrzymałam ‚w spadku’. U mojej koleżanki się nie sprawdził, natomiast u mnie spisuje się celująco.

 mixa krem matujący

OD PRODUCENTA

Lekki krem nawilżający 24h – przeciw błyszczeniu zawiera skuteczne składniki, aby przywracać nawilżenie i ograniczać błyszczenie w ciągu dnia dla zdrowego wyglądu skóry. Produkt idealny dla cery wrażliwej, miejscami suchej, miejscami tłustej.
zawartość składników aktywnych 6% – nawilżającej gliceryny + regulującej miedzi + matującego pudru. Bez parabenów i alkoholu (dotyczy alkoholu etylowego).
Skóra odzyskuje nawilżenie na cały dzień, jest zrównoważona i wygląda zdrowo.

składniki mixa
<a href="http://www.mixa.com.pl/produkty/twarz/9-lekki-krem-nawilzajacy-24-h" onclick="__gaTracker('send', 'event', 'outbound-article', 'http://www.mixa.com.pl/produkty/twarz/9-lekki-krem-nawilzajacy-24-h', '’);” title=””><źródło>

Krem matujący Mixa znajduje się w plastikowej tubce. Praktyczna i higieniczna aplikacja. Lepsze to niż palcem ze słoiczka, staram się tego unikać, zwłaszcza gdy krem ma większą pojemność. Krem matujący Mixa ma 50 ml. Wystarcza na ok. 3 miesiące codziennego stosowania rano.

Konsystencja lekka, szybko się wchłania do matu. Daje uczucie nawilżonej skóry. Tylko raz spowodował uczucie ściągnięcia, gdy nałożyłam go w zbyt dużej ilości. W składzie nawilżająca gliceryna oraz składniki matujące i regulujące funkcjonowanie skóry. Krem jest przeznaczony do skóry wrażliwej miejscami suchej i miejscowo przetłuszczającej się, pozbawiony jest parabenów i sztucznych barwników. Cena też jest przystępna, ok. 20 zł za 50 ml.

Krem matujący Mixa stosowałam tylko rano. Idealnie sprawdza się pod makijaż. Matuje skórę i zapobiega nadmiernemu wydzielaniu się sebum w ciągu dnia, dzięki temu przedłuża trwałość podkładu. Dla mnie jest to najważniejsza funkcja kremu na dzień. Na noc używam bogatszych formuł i bardziej odżywczych składników. Obecnie stosuję krem Palmers z retinolem i nawilżenie skóry, jej napięcie i ogólna kondycja bardzo mnie zadowala.

Koniecznie dajcie znać jakie są Wasze ulubione kremy pod makijaż, kończy mi się Mixa i rozglądam się już za kolejnym matującym. Może Perfecta Cera Mieszana?

Pozdrawiam

Treść z archiwalnej wersji strony, stworzona przez autora bloga.

2 Comments

Garrett Taccone 2023-09-16 at 01:50 - Reply

Mnie to zaskoczyło, ciekawe czy spotkaliście się z czymś takim

Kandy Robair 2023-09-18 at 11:44 - Reply

Kto jeszcze tego nie czytał? Udostępniajcie dalej, to powinni wiedzieć wszyscy

Leave a Comment