Logo
wish list – grudzień 2014 – czyli podpowiedzi dla Mikołaja
17 lis 2014

wish list – grudzień 2014 – czyli podpowiedzi dla Mikołaja

Post by Testimo_Admin

Prawdą jest, że jeszcze mamy listopad. Ale czas szybko mija i zanim się obejrzymy będą Mikołajki, Wigilia. Już jakiś czas temu zaczęłam myśleć o prezentach dla bliskich, nawet dwa mam już kupione. W marketach i innych sieciówkach od 2 listopada można odczuć przygotowywania do świątecznej gorączki zakupów. Zdaje sobie sprawę, iż dni wolnych będzie mało, pracy bardzo dużo, więc rozsądnie już teraz patrzę, wybieram korzystne opcje, zapisuje w pamięci co kto mówi o potrzebach.

mikolaj_z_prezentami

Poniżej moja wish list ‚a, kilka wskazówek co ja chciałabym znaleźć pod swoją choinką. Będę się cieszyć choćby z jednej rzeczy tutaj wymienionej. Myślę, że i tak prędzej czy później kupię je z własnych oszczędności, ale to dopiero z czasem.

MAC Pro longwear podkład  i korektor

mac prolongwear

Znam i bardzo lubię. Nie zawodny korektor. Nie wyobrażam sobie makijażu i pracy bez niego. Podkład MAC prolongwear ma dobre krycie, matowe wykończenie i przede wszystkim jest bardzo trwały. Duży wybór kolorów sprawia, że każdy dobierze odpowiedni odcień dla siebie. Oba produkty już mi się powoli kończą, więc już myślę o zakupieniu kolejnego opakowania zarówno korektora jak i podkładu.

Zoeva Complete Eye Set

pink-elements-complete-eye-set-l-01

complete-eye-set-l-01

O pędzlach Zoeva słyszy się co chwile na polskim YT. Cena dosyć wysoka, ale myślę, że ten set jest tego warty. Nie mogę się zdecydować na kolor. Czarne trzonki wyglądają bardziej profesjonalnie i chyba właśnie te wybiorę.

Zoeva paleta 10 cieni do powiek

zoeva palety

Pędzle są priorytetowym prezentem, palety cieni dodatkowo. Jakby mój Mikołaj tu zajrzał może zwróci uwagę także i na te paletki. Cena nie jest aż tak wysoka, bo ok. 75 zł za paletę 10 cieni. Najbardziej podoba mi się pierwsza Love is the story. Pozostałe też są ładne, najmniej chyba chciałabym paletę brązów, takich cieni zawsze ma się najwięcej.

Zoeva paleta 28 cieni do powiek

Zoeva Face Contour Palette

zoeva_-_face_contour_palette_-_paleta_do_makija_u_1_

Mój bronzer powoli się kończy, róży nigdy za wiele, rozświetlaczy też nie. Taka paleta przydałaby się każdej miłośniczce makijażu i konturowania. W palecie znajdują się dwa róże, dwa pudry, bronzer i roświetlacz.

Kosmetyki BH Cosmetics

bh cosmetics

Ceny nie bardzo wygórowane, więc kosmetyki BH Cosmetics też chętnie zobaczyłabym w swoim kufrze.

Źródła obrazków:

mintishop.pl

visageshop.pl

ladymakeup.pl

Pozdrawiam

Treść z archiwalnej wersji strony, stworzona przez autora bloga.

1 Comments

Jordon Wenzinger 2023-09-18 at 15:06 - Reply

Trochę wiedzy nikomu nie zaszkodzi, dlatego dzielę się z Wami

Leave a Comment