Matowe pomadki bourjois rouge edition velvet, 04 peach club

Matowe pomadki bourjois rouge edition velvet są znane i lubiane za intensywne kolory, matowe wykończenie i przede wszystkim trwałość na ustach. Posiadam kolor koralowo pomarańczowy, który fajnie współgra z moimi rudymi włosami. Usta są podkreślone, zaakcentowane, widoczne – przy komforcie użytkowania i efektu na nich.

Pomadka bourjois rouge edition velvet ma gładką, aksamitną formułę i przyjemnie rozprowadza się na ustach. Posiada aplikator w formie ściętej gąbeczki, która dobrze wpasowuje się w kształt ust i ułatwia precyzyjne nałożenie koloru. Po kilku chwilach od aplikacji pomadka w ogóle nie jest wyczuwalna na ustach. I trwa na nich bardzo długo :) wytrzymuje kilka godzin w nienaruszonym stanie, ściera się najbardziej przy wewnętrznej stronie ust, ale jest to zupełnie naturalne. Schodzi przy jedzeniu i piciu, ale która pomadka nie zejdzie w czasie chociażby ‘uczty’ na przerwie w pracy 😉

Jest bardzo łatwa do zmycia, wystarczy płyn dwufazowy i po pomadce nie ma śladu. Nie pozostawia trwałego pigmentu na wargach. 

Posiadam odcień 04 Peach Club, elegancki oranżowo koralowy odcień, idealnie wpasowujący się w ciepłe, letnie klimaty.  

Efekt na ustach można stopniować w zależności od ilości nałożonego produktu. Najchętniej wybieram opcję jedną cienką warstwę plus brzoskwiniowy błyszczyk – moje klientki uwielbiają takie połączenie. Lekko może podkreślać nierówności i suche skórki na wargach. Ale wystarczy przed nałożeniem odpowiednio zadbać o usta – peeling i nawilżająca odżywcza pomadka ochronna. W eleganckim opakowaniu jest 6,7 ml produktu. Numeracja odcieni oraz odpowiadający kolor znajduje się na dole, stawiając pomadki numerkiem do góry łatwo znajdziemy potrzebną pomadkę. 

Cena regularna bourjois  rouge edition velvet to 49,99 zł, ale warto szukać na promocjach chociażby -40% na kolorówkę i już cena staje się być bardziej przyjazna dla portfela.

 

 Jakie są Wasze ulubione matowe pomadki? 

Te z bourjois sprawdzają się naprawdę świetnie.

 

 

Pozdrawiam

Treść z archiwalnej wersji strony, stworzona przez autora bloga.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *