Krem matujący pod makijaż – Mixa lekki krem nawilżający

Doskonały makijaż to nie tylko dobry podkład, korektor i puder. Bardzo ważne jest to co nakładamy ‚pod’. W poprzednich postach pisałam o podkładach do cery mieszanej porównując je do siebie. Opisałam też bazę matująco nawilżającą Max Factor Facefinity. Dziś kilka słów o kremie do stosowania pod makijaż. U mnie sprawdził się idealnie i chyba kupię kolejne opakowanie. Krem matujący Mixa otrzymałam ‚w spadku’. U mojej koleżanki się nie sprawdził, natomiast u mnie spisuje się celująco.

 mixa krem matujący

OD PRODUCENTA

Lekki krem nawilżający 24h – przeciw błyszczeniu zawiera skuteczne składniki, aby przywracać nawilżenie i ograniczać błyszczenie w ciągu dnia dla zdrowego wyglądu skóry. Produkt idealny dla cery wrażliwej, miejscami suchej, miejscami tłustej.
zawartość składników aktywnych 6% – nawilżającej gliceryny + regulującej miedzi + matującego pudru. Bez parabenów i alkoholu (dotyczy alkoholu etylowego).
Skóra odzyskuje nawilżenie na cały dzień, jest zrównoważona i wygląda zdrowo.

składniki mixa
<a href="http://www.mixa.com.pl/produkty/twarz/9-lekki-krem-nawilzajacy-24-h" onclick="__gaTracker('send', 'event', 'outbound-article', 'http://www.mixa.com.pl/produkty/twarz/9-lekki-krem-nawilzajacy-24-h', '’);” title=””><źródło>

Krem matujący Mixa znajduje się w plastikowej tubce. Praktyczna i higieniczna aplikacja. Lepsze to niż palcem ze słoiczka, staram się tego unikać, zwłaszcza gdy krem ma większą pojemność. Krem matujący Mixa ma 50 ml. Wystarcza na ok. 3 miesiące codziennego stosowania rano.

Konsystencja lekka, szybko się wchłania do matu. Daje uczucie nawilżonej skóry. Tylko raz spowodował uczucie ściągnięcia, gdy nałożyłam go w zbyt dużej ilości. W składzie nawilżająca gliceryna oraz składniki matujące i regulujące funkcjonowanie skóry. Krem jest przeznaczony do skóry wrażliwej miejscami suchej i miejscowo przetłuszczającej się, pozbawiony jest parabenów i sztucznych barwników. Cena też jest przystępna, ok. 20 zł za 50 ml.

Krem matujący Mixa stosowałam tylko rano. Idealnie sprawdza się pod makijaż. Matuje skórę i zapobiega nadmiernemu wydzielaniu się sebum w ciągu dnia, dzięki temu przedłuża trwałość podkładu. Dla mnie jest to najważniejsza funkcja kremu na dzień. Na noc używam bogatszych formuł i bardziej odżywczych składników. Obecnie stosuję krem Palmers z retinolem i nawilżenie skóry, jej napięcie i ogólna kondycja bardzo mnie zadowala.

Koniecznie dajcie znać jakie są Wasze ulubione kremy pod makijaż, kończy mi się Mixa i rozglądam się już za kolejnym matującym. Może Perfecta Cera Mieszana?

Pozdrawiam

Post ze starej strony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *