Logo
HIT! Tusz bourjois Twist Up The Volum
11 maj 2015

HIT! Tusz bourjois Twist Up The Volum

Post by Testimo_Admin

Tusz bourjois Twist Up The Volum to mascara wydłużająco pogrubiająca z innowacyjną silikonową szczoteczką. Zmienia się, gdy przekręcimy końcówkę otrzymując dłuższą, bądź krótszą długość szczoteczki. Krótsza pogrubia, a dłuższa wydłuża. Efekt jaki daje ta mascara jest wielowymiarowy i wyrazisty. Każda rzęsa jest ekstremalnie wydłużona i pogrubiona. 

Tusz bourjois Twist Up The Volum

Tusz bourjois Twist Up The Volum

Pierwszy stopień czyli szczoteczka dłuższa odpowiada za równomierne rozprowadzenie tuszu na każdej rzęsie oraz za wydłużenie. Po przekręceniu końcówki szczoteczka się skraca, jej wypustki się zagęszczają i wówczas uzyskuje się efekt pogrubienia rzęs. Szczoteczka jest sztywna, nie jest elastyczna. Ale łatwo nią dobrze i precyzyjnie wytuszować rzęsy. 

Tusz bourjois Twist Up The Volum

Tusz bourjois Twist Up The Volum

Zazwyczaj używam szczoteczki tylko tej wydłużonej i uzyskuje efekt mocno wytuszowanych rzęs. Szczoteczka umożlwia wytuszowanie rzęs od samej nasady i dotarcie do tych najkrótszych. Mascara nie odbija się na górnej powiece i szybko zastyga na rzęsach. Efekt utrzymuje się cały dzień, tusz się nie kruszy.

Tusz bourjois Twist Up The Volum

Naprawdę zawsze jestem zadowolona z efektu. Według mnie jest to jedna z lepszych mascar dostępnych w drogeriach. 

Tusz bourjois Twist Up The Volum

Rzęsy są wydłużone, pogrubione i ładnie rozdzielone. Bez grudek i bez efektu sklejenia. Tusz bourjois Twist Up The Volum ma intensywny czarny kolor. Niedawno w drogeriach pojawiła się także nowa wersja z jeszcze mocniejszym i lakierowanym odcieniem czerni.

Tusz bourjois Twist Up The Volum

Mascarę używałam ok. 3 miesiące i zdaje się, że jej żywot dobiega już końca. Z początku formuła była zbyt mokra i po dwóch użyciach odstawiłam go, by 'dojrzał’.  Formuła stała się lekka, żelowa i bardzo przyjemna w użytkowaniu. Szybko można uzyskać satysfakcjonujący efekt. Teraz już zgęstniała i nie daje już tak mocnego efektu.

Jeśli chodzi o demakijaż polecam płyny dwufazowe. Łączac się z tuszem rozpuszczają go, dzięki czemu demakijaż jest szybki i skuteczny. 

PLUSY:

– wyrazisty efekt wydłużonych i pogrubionych rzęs

– ladnie rozdziela

– trwałość

– szczoteczka

Tusz bourjois Twist Up The Volum kosztuję ok. 50 zł w cenie regularnej, ale często jest w promocji za 36 zł. Uważam, że tusz nie jest przereklamowany i popyt na niego jest uzasadniony. Sprawdza się prawie u każdej osoby, znam pojedyncze przypadki, że tusz nie spełnił oczekiwań, ale zazwyczaj słyszę same zachwyty. 

Post ze starej wersji strony.

1 Comments

Veronica Waring 2023-09-18 at 08:43 - Reply

Ten wpis dodał mi energii na cały dzień.

Leave a Comment