Wszystko zakryte! Catrice kamuflaż w kremie 010 Ivory

Niekiedy zdarzają się sytuacje, gdy bardzo kryjący korektor jest niezbędny. Niedoskonałości zwracają uwagę – ludzie patrzą na nie, a nie na naszą twarz. Oszaleć można. Po źle przespanej nocy cienie pod oczami mam koszmarne, żaden korektor nie daje rady, więc Catrice kamuflaż przychodzi mi z pomocą by odzyskać świeższe spojrzenie.

catrice kamulfażcatrice kamulfaż

Catrice kamulfaż znajduje się w małym, okrągłym słoiczku o pojemności 3g. Konsystencja jest gęsta, zbita, kremowa, lekko tłusta. Łatwo aplikuje się go na skórę. Maskuje wszystkie niedoskonałości: wypryski, naczynka, przebarwienia. Dla higienicznej aplikacji proponuję nakładać Catrice kamulfaż za pomocą pędzelka, bądź patyczka higienicznego. Wówczas nie przenosimy do niego bakterii znajdujących się na naszych palcach. Najładniej wygląda zaplikowany jedną cienką warstwą, najczęściej robię to delikatnie gąbeczką. Krycie można stopniować do pełnego. Po zaaplikowaniu lekko zastyga, przypudrowany ma dobrą trwałość i odporność na ścieranie. Najczęściej aplikuję go punktowo na podkład pod puder, lekko wklepując opuszką palca bądź gąbeczką.

catrice kamulfażcatrice kamulfaż

Jeśli chodzi o stosowanie pod oczy należy mieć kilka kwestii na uwadze. Po pierwsze trzeba dobrze nawilżać skórę pod oczami bądź stosować bazę pod oczy. Ze względu na formułę może zbierać się w zmarszczkach i załamaniach skóry, dlatego jego aplikacja pod okiem opiera się na nałożeniu go wyłącznie na ‘podkówki’, tam gdzie występuje największe zasienienie. Skóra w tym miejscu jest ‘nieruchoma’, nie pracuje, więc nie ma zmarszczek i Catrice kamuflaż nie będzie się tu odznaczać.

Wydajność jest świetna, nawet przy codziennym stosowaniu. 

Catrice kamulfaż dostępny jest w 3 odcieniach. Ja mam najjaśniejszy 010 Ivory, który ma ładny żółto beżowy kolor. Dzięki czemu będzie dobrze maskował i neutralizował zaczerwienienia, które występują przy zmianach zapalnych i naczynkach.

catrice kamulfaż

Catrice kamuflaż jest bestsellerem jeżeli chodzi o półkę drogeryjną. Ma mocne krycie, jest tani i bardzo wydajny. Kolor 010 i 020 mają ciepłe tony i będą pasować do większości karnacji. 025 ma chłodniejsze tony i nie jest aż taki ciemny, więc kwestia dopasowania do siebie odcienia. 

Używacie?

Pozdrawiam

Post ze starej wersji strony.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *