Spotkanie blogerek w Modern Cafe | maj 2015

W zeszłą sobotę wzięłam udział w spotkaniu blogerek, które odbyło się w kameralnym gronie, w kawiarni Modern Cafe w Galerii Szperk. O spotkaniu nic nie wiedziałam i kiedy Monika zaproponowała mi udział, w sumie z dnia na dzień, bardzo się ucieszyłam. Patrząc na listę było na niej kilka blogerek, które już znałam i chętnie zobaczyłabym je ponownie. 

Dagmarę poznałam już w autobusie pytając ją o drogę. Cóż za intuicja, że zapytała czy też jadę na spotkanie blogerek. Dziewczyny okazały się bardzo otwarte i przyjemnie spędziłam czas. Było wesoło i sympatycznie. Rozmawiałyśmy o wszystkim nie tylko o blogowym życiu. Czas minął szybko. Wszystko to co kobiety lubią najbardziej: kawa, plotki i kosmetyki.

spotkanie blogerek

Miałyśmy też do rozwiązania ‘zadanie domowe’, które pilnie wykonałyśmy na spotkaniu. Trzeba było wypisać 3 ulubione blogi. 3 najlepsze posty ze swojego bloga – tu prawie każdy miał zagwozdkę co wybrać. Następnie wypisać zasady dobrego bloga.

I na koniec opisać triki / porady dot. makijażu / pielęgnacji skóry / włosów / paznokci. To było dla mnie proste! A pierwszą myślą była maseczka tonikowa. Zadanie pisałyśmy na karteczkach i wymieniałyśmy się między sobą, dzięki czemu lepiej się poznałyśmy i odkryłyśmy nowe blogi i triki urodowe.

spotkanie blogerek

Obraz 034

Otrzymałyśmy upominki od marek takich jak: Delia CosmeticsFarmonaAA OceanicMUSE CosmeticsDiamond Cosmetics PolandLucy MineralsPromo SzopBeauty Face, , Blueberry Store.

spotkanie blogerek

spotkanie blogerek

spotkanie blogerek

spotkanie blogerek

Jak wróciłam nie mogłam się oprzeć zapachom niektórych kosmetyków, więc już je otworzyłam, zrobiłam zdjęcia i zaczęłam używać. Inne też przykuły moją uwagę, chociażby kolorówka Delia, do której dostęp mam ograniczony, bo w sieciowych drogeriach po prostu nie ma jej w sprzedaży.

spotkanie blogerek

Zapraszam na blogi dziewczyn, każda wkłada pasję i czas w to co robi, zachęcam do odwiedzenia każdej z nich:

1. Marlena http://pluumkaopisuje.blogspot.com/
2. Justyna http://www.cosmeticsmyaddiction.pl/
3. Patrycja http://www.amethystblog.pl/
4. Karolina http://www.pasjekaroliny.pl/
5. Dagmara 
6. Iza http://najlepszerecenzjekosmetyczne.blogspot.com/
7. Malwina http://kulturalnemaluchy.blogspot.com/
8. Monika http://mymixoflife.blogspot.com/

Post ze starej wersji strony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *