Baza pod cienie Catrice

Każdy kto poznał właściwości bazy pod cienie, wie, że to niezbędnik w każdej kosmetyczce. Przedłuża trwałość cieni, sprawia, że się one nie rolują w załamniach powieki, podbija kolor, poprawia przyczepność. Ogólnie ułatwia pracę i życie. Dobra baza jest nie tylko banalna w aplikacji, ale sprawia, że makijaż oka jest doskonały aż do demakijażu. Moją ulubioną bazą jest baza matowa wodoodporna marki GOSH. Baza pod cienie Catrice to zupełnie inna forma, konsystencja i jakość, która w rezultacie zła nie jest, choć rozczarowuje słabym wzmocnieniem koloru cieni do powiek. Ale tak poza tym wszystko jest na plus.

baza pod cienie catrice

Opakowanie przypomina korektor z aplikatorem w formie gąbeczki. Aplikacja jest łatwa, choć odradzam nakładać bazę bezpośrednio z gąbeczki, gdyż jest zbyt twarda i sztywna, więc może podrażniać/podrapać delikatną powiekę. Zachęcam do aplikacji na opuszek palca i roztarcie na powiece. Łatwo tak kontrolować ilość nakładanej bazy i jest to zdecywanie delikatniejsze dla powieki.

Baza pod cienie Catrice ma ładny neutralny, cielisty kolor. Można śmiało aplikować ją na całą powiekę aż po łuk brwiowy. Baza ta świetnie wyrównuje koloryt powieki.

Istotną zaletą bazy pod cienie jest na jak długo przedłuża trwałość cieni. Docenią to osoby, które posiadają przetłuszczające się powieki i cienie nałożone bez bazy utrzymują się około godziny dwóch. Baza pod cienie Catrice utrzymuje cienie w nienaruszonym stanie ok. 7-9 godz. 

Bazę nakładam jedną cienką warstwą i od razu, gdy baza jest jeszcze lepka aplikuję cienie do powiek. Na tej bazie łatwo się pracuje, cienie dobrze się blendują i łączą ze sobą. Jeśli chodzi o podbijanie koloru cieni, ta baza wypada średnio, gdyż jest to lekkie podbicie koloru.

Baza pod cienie Catrice jest tania, kosztuje jedyne 15 zł, ale jakościowo wypada całkiem nieźle. Ułatwia makijaż oczu, przedłuża trwałość cieni. Sprawia, że makijaż jest estetyczny przez wiele godzin. Jedno co mogę zarzucić tej bazie to słabe podbicie koloru i twardy aplikator. Poza tym baza świetnie sprawdza się w codziennym makijażu,Treść z archiwalnej wersji strony, stworzona przez autora bloga.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *