Wypiekany róż Max Factor Creme Puff 05 Lovely Pink

Wiosną tego roku Max Factor wprowadził róże wypiekane. Na pewno wzbudziły one ciekawość i chęć posiadania w wielu osobach. Wypiekane kosmetyki mają swoje zalety. Można je stosować na sucho i na mokro, ich intensywność można stopniować, są też bardziej wydajne niż produkty prasowane. Zastanawiałam się czy będą twarde tak jak róże wypiekane z bourjois, ale jakie było moje zaskoczenie jak po dotknięciu ich palcem wyczułam aksamitną, gładko sunącą teksturę.

Róże do policzków uwielbiam i stosuję codziennie. Dodają świeżości, sprawiają, że twarz wygląda na wypoczętą i zdrową. Róż pokdkreśla naturalne kształty twarzy, dobrze nałożny róż wygląda korzystnie i każda kobieta powinna mieć choć jeden tego typu kosmetyk. Ja mam chyba z 20 i nie mogłabym się zdeycydować, który lubię najbardziej.

max factor blush

Róż Max Factor jest łatwo dostępny i można go kupić w cenie 30-50 zł, w zależności od promocji. Ma eleganckie czarno złote opakowanie z przezroczytym wieczkiem. Wygląda świetnie, opakowania, kolory, wykończenia. Wszystko na tak!

Kolory są zróżnicowane. Są w odcieniach różu, jogodowego różu czy brązu. Ostatnie dwa odcienie (25 i 30) są najbardziej intesywne. Pozostałe są delikatne. Na skórze efekt można stopniować. Każdy znajdzie coś dla siebie. Wypieki te to wielobarwne mozaiki. Formuła jest niesamowita, róże są miękkie, aksamitne i gładkie, a jasne kolory banalne w aplikacji. Można je nakładać pędzlem, palcem, gąbeczką. Uzyskując różne efekty. Są mocno napigmentowane, ale pozostają naturalne, przy każdej formie aplikacji.

max factor blushmax factor blush

05 Lovely Pink jest najjaśniejszym z całej gamy 6 kolorów. Jest to chłodny, bardzo jasny róż. Zadowolone będą posiadaczki bardzo jasnych karnacji, gdyż róż subtelnie podkreśli ich urodę i będzie bezpieczny w aplikacji, gdyż nawet przy dużej ilości nie będzie zbyt ciemny. Odcień ten można także wykorzystać na szczyty kości policzkowych jako rozświetlacz. Na skórze róż Max Factor tworzy jednolitą, satynową, rozświetlającą taflę. 

Dzięki wypiekanej formule róż Max Factor można stosować na sucho i na mokro. Na sucho 05 Lovely Pink daje bardzo delikatny, subtelny efekt. Jest to rozświetlająca poświata, bez widocznego mocnego koloru. Do aplikacji na mokro często sięgam po beauty blender, wówczas uzyskuje mocniejszy efekt i właśnie ten możecie zobaczyć na zdjęciach.max factor blush

Kolor jest deliktny i subtelny z mocnym rozświetleniem. Jak Wam się podoba efekt na policzku?

Treść z archiwalnej wersji strony, stworzona przez autora bloga.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *