Bourjois La Laque | 05 Are you ready?

Lakier bourjois La Laque 05 Are you ready to piękna soczysta czerwień wchodząca w skład serii 12-nastu kolorów lakierów La Laque dostępnych w szafach bourjois. Kolory są fantastyczne, mają skoncentrowane, nasycone pigmenty dające mocne krycie i lustrzany połysk. Największą zaletą tych lakierów jest trwałość, jestem pod wrażeniem -jakość jest rewelacyjna!

bourjois la laque

Opakowania są bardzo ciekawe, nowoczesne, przykuwające wzrok, podkreślający niepowtarzalność tych produktów. Lakier bourjois La Laque ma pojemność 10 ml. Buteleczki mimo ciekawego designe są dosyć praktyczne. W pudełeczku z lakierami wyróżnia się kolorem zakrętki, która jest odzwierciedleniem koloru jaki jest w buteleczce. Zakrętkę można postawić, co czasem się przydaje gdy maluje się paznokcie. Nigdy o tym nie pomyślałam, ale skorzystałam z tego całkiem intuicyjnie i sprawdziło się.

bourjois la laque

Pędzelek niewielki, zaokrąglony, dopasowujący się do płytki paznokcia. Pędzelek plus gęsta formuła daje krycie już przy pierwszej warstwie, dla pełnego krycia, trwałości i połysku aplikuję dwie warstwy na paznokcie dłoni i jedną warstwę na paznokcie o stóp. Lakier bourjois La Laque zawsze stosuję z bazą i top coat’em Revlon. Uzyskuję wówczas efekt trwałego manicure z pięknym, żelowym połyskiem. Bazę stosuję by wyrónwać strukturę płytki oraz poprawić przyczepność lakieru. Zauważyłam też, że lakier łatwiej się rozprowadza. Także wprowadziłam ten element do stałego etapu manicure. Top coat Revlon także bardzo lubię, szkoda, że od dawna nie widziałam go w sprzedaży.

bourjois la laque

bourjois la laque

Lakier bourjois La Laque, który posiadam to odcień klasycznej, soczystej  czerwieni. Odcień wpasowuje się we wszystkie trendy i style. Od tych klasycznych po bardziej ekstrawaganckie. Uzupełnia wiele stylizacji, warto mieć taki kolor w swojej kolekcji lakierów. Formuła jest gęsta, jakby kremowa. Szybko i łatwo pokrywa całą płytkę.

Trwałość jest ogromną zaletą tych lakierów. Przy formie mojej pracy nienaganny manicure jest wyzwaniem. Lakier bourjois La Laque wytrzymuje mi 3-4 dni, a uwierzcie jest to doskonały rezultat! Lakier nie odpryskuje, jedynie ściera się przy końcówkach

Lakier bourjois La Laque do tanich nie należy, kosztuje ok. 31,99 zł w cenie regularnej. Cena niska nie jest, ale lakiery odznacza się jakością i warto je wypróbować.

 

Treść z archiwalnej wersji strony, stworzona przez autora bloga.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *