Bourjois Rouge Edition Velvet | Matowa pomadka do ust 07 nude-ist

Matowe pomadki lubię, chociaż muszę uważać na wysuszające formuły. Moje usta zazwyczaj są suche i pomadki nierzadko wysuszają je jeszcze bardziej. Ulubione to Bourjois Rouge Edition Velvet i matowe pomadki GOSH. Matowa pomadka NYX niestety wysusza moje usta już po godzinie. A te z bourjois i z gosh’a mogę nosić aż do demakijażu i nie jest źle. Jakiś czas temu pisałam o pomadce velvet, ale w kolorze 04 peach club. Nadal ją lubię, jednak ostatnio najczęściej usta maluję odcieniem 07 nude-ist.

rouge edition velvet

Pomadki Rouge Edition Velvet są bardzo komfortowe w noszeniu i nie czuć ich na ustach. Nieraz zapominam, że w ogóle mam pomalowane usta, a w pracy muszę i już.  To moje ulubione produkty do podkreślania ust w pracy. Pomadka nałożona w domu trzyma się do przerwy obiadowej, później ją poprawiam i zmywam przy wieczornym demakijażu płynem dwufazowym. Lepiej być nie może! Trwałość perfekcyjna.

Kolor 07 nude-ist to ładny, zgaszony róż. Jest to neutralny odcień, podkreśla usta, ale nie rzuca się w oczy.

Wspomnę też, że można stopniować efekt makijażu ust. Przy jednej cienkiej wartswie usta pozostają naturalne. Przy drugiej warstwie uzyskujemy efekt pełnego krycia i mocnego koloru. Warto pamiętać o konturówce, by pomadka nie wyjechała poza kontur warg. Pomadki te trzymają się wiele godzin w nienaruszonym stanie.

rouge edition velvet

Opakowania są bardzo praktyczne, aplikator w formie gąbeczki ułatwia nałożenie równej warstwy pomadki. Malowanie ust jest proste i przyjemne.

Matowe pomadki, nie tylko bourjois, mogą podkreślać suche skórki, przez co kolor nie będzie równomierny i pomadka nie będzie estetycznie wyglądać. Przed nałożeniem warto wykonać peeling ust, np. szczoteczką do zębów i nałożyć pomadkę/ balsam pielęgnacyjny.

rouge edition velvet

Największą zaletą rouge edition velvet to długotrwała formuła i efekt wygładzonych ust. Kremowa formuła ułatwia aplikację. Zaraz po nałożeniu usta są lekko lepkie, ale pomadka szybko zastyga i nie migruje poza usta. Jest spory wybór odcieni, od mocnych, soczystych barw, po neutralne kolory nude.

Macie swój ulubiony kolor bourjois rouge edition velvet?

Post ze starej strony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *