Czerwone matowe usta | Pomadka GOSH 007 cherry

Jeśli miałabym wybierać ulubione pomadki wśród nich na pewno znalazłyby się bourjois rouge edition velvet oraz pomadki marki GOSH. Lubię je za trwałość i niezawodność. Dodatkowo cieszy mnie to, że nie wysuszają ust, więc nosi się je przyjemnie wiele godzin bez uczucia ściągnięcia i spierzchnięcia warg.

Jakiś czas temu wyszły nowe pomadki marki GOSH o całkiem matowym wykończeniu. Wcześniejsze odżywcze pomadki velvet miały wykończenie kremowe, więc mat jest świetnym ich uzupełnieniem. Pojawiło się 8 nowych odcieni, od jasnych nudowych kolorów po intensywne, soczyste czerwienie i burgundy.

Kolor, który posiadam, to odcień ciemnej czerwieni o chłodnej tonacji. Taki kolor zawsze wygląda korzystnie i elegancko, a dodatkowo zęby wyglądają na bardziej białe. Przy tak wyraźnych ustach makijaż oczu może być delikatny, tak naprawdę wystarczy samo wytuszowanie rzęs.



Pomadka Gosh ma formułę, która zastyga na ustach po aplikacji, nie migruje poza kontur warg (ani na zęby). Oczywiście użyłam konturówki, by wyrysować kontur. Tak ciemny odcień wymaga obrysu. Konsystencja jest bardzo kremowa i pomadka wręcz sama sunie po ustach. Bardzo przyjemnie i łatwo się ją aplikuje.

Na uwagę zasługuje formuła i składniki odżywcze jakie są w tej pomadce. Mimo, że pomadka zastyga, w ogóle nie czuć jej na ustach. Daje efekt nawilżonych, wypielęgnowanych ust i uwierzcie mi – zapominam, że mam pomalowane usta. To naprawdę dziwne odczucie, gdyż zazwyczaj pomadki, nie tylko te matowe, powodują pierzchnięcie moich ust już po kilku godzinach od ich nałożenia. Ta moje usta odżywia – super!

Lubicie taki makijaż? Mocne usta i delikatny makijaż oczu?

Jakie macie ulubione pomadki w intensywnym kolorze?

Treść z archiwalnej wersji strony, stworzona przez autora bloga.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *