Masło do ciała Victoria’s Secret Pure Seduction | Recenzja

Jestem osobą, która lubi intensywne zapachy. Jedni wolą jak kosmetyki prawie nie pachną, a ja lubię jak pachnę cała! W zależności od pory roku czy nastroju wybieram mniej lub bardziej słodkie zapachy maseł i balsamów do ciała. Zależy mi na mocnym nawilżeniu skóry, które utrzyma się przynajmniej do następnej kąpieli. Nieznoszę dni kiedy moja skóra jest tak sucha, aż denerwuje, bo o niczym innym wtedy nie myślę. Wybór kosmetyków do ciała jest ogromny, jedne są bardziej nawilżające i odżywcze inne mniej. A jak jest z tym masłem?

Masło do ciała Victoria's Secret

Masło do ciała Victoria's Secret

Masło do ciała Victoria’s Secret chodziło mi po głowie od dawna, zwłaszcza, że tak bardzo lubię mgiełki do ciała, właśnie kończę czwartą i na pewno nie ostatnią. Zastępują mi perfumy i używam ich do odświeżania się w ciągu dnia. Miałam różne zapachy i najbardziej polubiłam love spell i właśnie pure seduction. Nie mogłabym się zdecydować, który podoba mi się bardziej. Oba lubię tak samo. 

Masło do ciała Victoria's Secret

Masło do ciała Victoria’s Secret pure seduction ma intensywny zapach. Niesamowity, słodki i uwodzicielski, owocowo kwiatowy. Znajdziemy tu połączenie soczystej śliwki i słodkiej frezji. Używając to masło mam wrażenie, że wsmarowuje w siebie coś luksusowego i wyjątkowego. Zapach jest obłędny, a działanie bardzo dobre – skórę mam nawilżoną na długi czas.

Masło do ciała Victoria's Secret

Skład imponujący nie jest, ale znajdziemy tu olej kokosowy, olej słonecznikowy, masło shea, masło jojoba, które kondycjonują skórę, sprawiają, że jest nawilżona, odżywiona i gładka.

Masło do ciała Victoria's Secret

Masło do ciała Victoria’s Secret pure seduction ma dosyć specyficzną konsystencję. Nie jest tłuste, bardziej przypomina mus niż gęste, zbite masło. Jest bardzo lekkie, łatwo się rozsmarowuje i błyskawicznie wchłania. Sprawia, że skóra jest bardzo gładka i miękka, a na dodatek tak cudownie pachnie. Powtarzam się wiem, ale póki nie sprawdzi się jak pachnie masło Victoria’s Secret to czy jakiekolwiek inne nie można sobie tego wyobrazić.

Masło do ciała Victoria's Secret

Plusy:– piękny, niesamowity, intensywny zapach

– zapach utrzymuje się na skórze

– ma lekką, nietłustą formułę

– szybko się wchłania

– bardzo dobrze nawilża skórę

Masło do ciała Victoria's Secret

Jestem bardzo zadowolona z tego masła, rzeczywiście na ciele długo czuć jego aromat. A zapach jest bardzo trafiony w moje gusta.

Największym minusem jest dostępność, kosmetyki VS są dostępne jedynie w Warszawie i on-line.

Pozdrawiam

Treść z archiwalnej wersji strony, stworzona przez autora bloga.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *