Matowy bronzer GOSH | Recenzja

Matowy bronzer jest idealny do konturowania i modelowania twarzy. O ładny odcień bronzera niekiedy jest trudno, ale matowy bronzer GOSH znam od dawna i bardzo go lubię. Zazwyczaj ograniczam się do aplikacji go pod kości policzkowe. Ostatnio pisałam o paletce do konturowania i w tym poście pokazywałam jak duża jest różnica z nałożonym bronzerem i bez niego. Podkład sprawia, że twarz staje się jednolita, bez naturalnych cieni. Bronzer przywraca jej trójwymiar, ładnie ociepla i modeluje.

Mój ulubiony bronzer to ten z marki GOSH. Dlaczego? Jest całkowicie matowy, ma ciepły odcień ale bez odrobiny pomarańczowych tonów i rewelacyjnie się go nakłada. 

Matowy bronzer GOSH

Matowy bronzer GOSH jest mocno sprasowany, dzięki czemu trudno narobić sobie nim plam. Łatwo przenosi się go z pędzla na skórę. Aplikacja jest naprawdę banalna i poradzi sobie z nią nawet osoba zupełnie nie wprawiona w makijażu. Dobrze się nim pracuje, łatwo rozciera, łączy się z różem tworząc spójny efekt.

Matowy bronzer GOSH

Bronzer ten ma ładny, jasny odcień. Jest idealny do jasnych karnacji, będzie pasował nawet do bardzo bladych osób. Niestety przy ciemniejszych karnacjach może okazać się zbyt jasny i niewidoczny na skórze.

Nie jest to chłodny odcień, ale wygląda bardzo naturalnie na skórze.

Matowy bronzer GOSH

Matowy Bronzer GOSH należy nakładać warstwami, stopniowo dokładając koloru. W ten sposób uzyskuje się bardzo naturalne wykończenie. Ułatwia to też pracę, bo eliminuje możliwość powstania plam i zbyt mocnego, przerysowanego efektu.Matowy bronzer GOSHPigmentacja jest dobra, efekt na skórze można stopniować. Od bardziej naturalnego, po mocniejsze konturowanie.

Matowy bronzer GOSH

Konturowanie trudne nie jest, ale warto zaopatrzyć się w dobry pędzel do nakładania bronzera. Moim ulubionym pędzlem jest jajeczko Hakuro. Już nie jeden raz wspominałam jak bardzo lubię i jak przydaje mi się ten pędzel.Matowy bronzer GOSH

Matowy bronzer GOSH długo utrzymuje się na skórze, nie blednie, nie znika, nie utlenia się. Wiadomo, że dużo zależy od ‘podstawy’, czyli od podkładu i pudru pod bronzerem. Jeśli podkład długo się utrzymuje, bronzer też nie zniknie aż do demakijażu.

Kosmetyki GOSH nie zawierają parabenów, sztucznych substancji zapachowych – czyli potencjalnych alergenów. Może być używany nawet przez osoby z cerą wrażliwą i skłonną do uczuleń.

Matowy bronzer GOSH

Jak Wam sie podoba efekt? Moim zdaniem jest super! 

Treść z archiwalnej wersji strony, stworzona przez autora bloga.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *