Prosty makijaż w brązach | GOSH smokey eyes palette

Makijaż w brązach to uniwersalna propozycja na co dzień. Brązy pasują każdemu, najbardziej skorzystają na nim osoby z niebieską tęczówką. Do makijażu użyłam palety smokey eye Gosh. Uwielbiam tę paletkę. Jest bardzo praktyczna, można nią wykonać makijaż zarówno dzienny, jak i wieczorowy. Jakość tych cieni jest świetna, mają aksamitną formułę, łatwo się je aplikuje i transferuje z pędzla na powiekę. Na bazie utrzymują się bardzo długo. Jeśli chcecie wiedzieć jak wykonać taki makijaż zapraszam na post!

makijaż w brązach

KROK 1 Na całą powiekę ruchomą i pod łuk brwiowy nakładam bazę pod cienie. Baza poprawia przyczepność cieni i podbija ich kolor. Tu używam bazy art deco.

KROK 2 Następnie pod łuk brwiowy nakładam puder, który wyrówna koloryt skóry w tym miejscu oraz ułatwi blendowanie cieni nałożonych w załamanie powieki.

KROK 3 Na całą powiekę ruchomą nakładam złoto beżowy cień.

makijaż w brązach

KROK 4 Nad załamnie powieki nadkładam średni brąz. Rozcieram go w załamaniu i nad nim.

KROK 5 Zewnętrzny kącik zaznaczam najciemniejszym brązem.KROK 6 Rysuję miękką kredką kreskę na górnej i dolnej powiece, a następnie ją rozcieram.

makijaż w brązach

KROK 7 Kreskę na dolnej powiece również rozcieram skośnym pędzlkiem.

KROK 8 I całą kreskę rozcieram średnim brązem.

KROK 9 Najjaśniejszym cieniem rozświetlam wewnętrzny kącik oka. I tuszuję rzęsy.

makijaż w brązachMakijaż jest dosyć prosty, bardziej naturalny efekt można uzyskać zamieniając czarną kredkę na brązową lub zupenie pominąć ten krok. Całość prezentuje się tak:

Do tego makijażu można przykleić też sztuczne rzęsy, użyłam połówek ardell. Uzyskałam tym mocniejszy, bardziej wyraźny makijaż. 

makijaż w brązachmakijaż w brązach

Lubię paletki smokey eye marki Gosh i mam 3 warianty kolorystyczne. Cienie gosh’a z tych paletek mają satynowe wykończenie, tak pomiędzy matem a perłą. Wszystkie chętnie używam. Jak już wspomniałam jakość jest dobra i są warte swojej ceny. Na Gosh’a są czasem promocje i te paletki można kupić za 30 kilka złotych. Jeśli nie macie dostępu na GOSH’a stacjonarnie paletkę można kupić np. <tutaj>

makijaż w brązach

Podoba się Wam taki makijaż? Lubicie makijaż w brązach na co dzień czy jednak wybieracie inne kolory?

Pozdrawiam

Post ze starej wersji strony.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *