Prosty makijaż w brązach | GOSH smokey eyes palette

Makijaż w brązach to uniwersalna propozycja na co dzień. Brązy pasują każdemu, najbardziej skorzystają na nim osoby z niebieską tęczówką. Do makijażu użyłam palety smokey eye Gosh. Uwielbiam tę paletkę. Jest bardzo praktyczna, można nią wykonać makijaż zarówno dzienny, jak i wieczorowy. Jakość tych cieni jest świetna, mają aksamitną formułę, łatwo się je aplikuje i transferuje z pędzla na powiekę. Na bazie utrzymują się bardzo długo. Jeśli chcecie wiedzieć jak wykonać taki makijaż zapraszam na post!

makijaż w brązach

KROK 1 Na całą powiekę ruchomą i pod łuk brwiowy nakładam bazę pod cienie. Baza poprawia przyczepność cieni i podbija ich kolor. Tu używam bazy art deco.

KROK 2 Następnie pod łuk brwiowy nakładam puder, który wyrówna koloryt skóry w tym miejscu oraz ułatwi blendowanie cieni nałożonych w załamanie powieki.

KROK 3 Na całą powiekę ruchomą nakładam złoto beżowy cień.

makijaż w brązach

KROK 4 Nad załamnie powieki nadkładam średni brąz. Rozcieram go w załamaniu i nad nim.

KROK 5 Zewnętrzny kącik zaznaczam najciemniejszym brązem.

KROK 6 Rysuję miękką kredką kreskę na górnej i dolnej powiece, a następnie ją rozcieram.

makijaż w brązach

KROK 7 Kreskę na dolnej powiece również rozcieram skośnym pędzlkiem.

KROK 8 I całą kreskę rozcieram średnim brązem.

KROK 9 Najjaśniejszym cieniem rozświetlam wewnętrzny kącik oka. I tuszuję rzęsy.

makijaż w brązachMakijaż jest dosyć prosty, bardziej naturalny efekt można uzyskać zamieniając czarną kredkę na brązową lub zupenie pominąć ten krok. Całość prezentuje się tak:

Do tego makijażu można przykleić też sztuczne rzęsy, użyłam połówek ardell. Uzyskałam tym mocniejszy, bardziej wyraźny makijaż. 

makijaż w brązachmakijaż w brązach

Lubię paletki smokey eye marki Gosh i mam 3 warianty kolorystyczne. Cienie gosh’a z tych paletek mają satynowe wykończenie, tak pomiędzy matem a perłą. Wszystkie chętnie używam. Jak już wspomniałam jakość jest dobra i są warte swojej ceny. Na Gosh’a są czasem promocje i te paletki można kupić za 30 kilka złotych. Jeśli nie macie dostępu na GOSH’a stacjonarnie paletkę można kupić np. <tutaj>

makijaż w brązach

Podoba się Wam taki makijaż? Lubicie makijaż w brązach na co dzień czy jednak wybieracie inne kolory?

Pozdrawiam

Post ze starej wersji strony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *