CATRICE Beautifying Lip Smoother 020 i 030

Tyle zachwytów się naczytałam na temat błyszczyków Catrice Beautifying Lip Smoother, że postanowiłam je sprawdzić. Porównywane są do błyszczyków Clarins, nie wiem czy faktycznie mają wiele wspólnego z tą selektywną marką, ale skoro ponoć są idealnym zamiennikiem kupiłam te z Catrice. Opakowania prawie identyczne w obu markach. Różnią się ceną – to na pewno. Błyszczyki Catrice mają ładne opakowania. są łatwo dostępne i mają niską cenę. Czy warto? 

Catrice Beautifying Lip Smoother

Opakowanie ładne, smukłe z aplikatorem w postaci gąbeczki. Bardzo łatwo się je nakłada i nie potrzeba do nich lusterka. Chętnie noszę je w torebce, tak by w ciągu dnia nawilżyć usta, dodać im trochę blasku i zdrowego wyglądu. Opakowania są trwałe, napisy się nie ścierają, nawet gdy błyszczyki są wrzucone luzem do torebki.

Catrice Beautifying Lip Smoother

Catrice Beautifying Lip Smoother

Ogólnie moje usta są ciągle suche i spierzchnięte, zdarzają się błyszczyki, które jeszcze bardziej je wysuszają. Takie od razu idą w odstawkę, nie takich właściwości oczekuję. Konsystencja tych błyszczyków jest bardzo przyjemna, są kremowe i dają moim ustom komfort. Po nałożeniu czuję, że moje usta są lepiej nawilżone i gładkie. Trochę czuć lepkość na ustach, ale zupełnie mi to nie przeszkadza.

Catrice Beautifying Lip Smoother

Jeśli chodzi o kolor zdecydowanie wolę ten ciemniejszy, 030 Cake Pop. Ładnie podkreśla usta i nie jest za jasny. Ten drugi kolor trochę rozjaśnia usta, a tego efektu za bardzo nie lubię.

Catrice Beautifying Lip Smoother

020 Apricot Cream to jasny odcień różu, tak jak już wspomniałam może rozjaśniać usta. Widziałam na zdjęciach u innych dziewczyn, że u każdego może wyglądać nieco inaczej. Chyba wszystko zależy od koloru czerwieni wargowej i nałożonej ilości.

Catrice Beautifying Lip Smoother

Kolor 030 Cake Pop to mój faworyt, ładny odcień zgaszonego różu, nie jest zbyt wyraźny, ale pięknie podkreśla naturalny kolor ust. Catrice Beautifying Lip Smoother

Trudno między nimi dostrzec dużą różnicę w kolorze,  są półtransparentne, więc każdy odcień na ustach będzie wyglądał naturalnie.

Catrice Beautifying Lip SmootherCatrice Beautifying Lip Smoother

Błyszczyki Catrice Beautifying Lip Smoother mają ładny, słodki zapach i to co uważam za ogromną zaletę – nie pozostawiają niesmaku w ustach.

Trwałość mają normalną, taką jak inne błyszczyki. Wytrzymają na ustach może godzinę, dwie albo i krócej, zależy czy się je i pije. Ale z reguły błyszczyki nie trzymają się na ustach dłużej. Ścierają się równo, nie pozostawiając śladu.

Catrice Beautifying Lip Smoother

Lubię w nich wszystko. Począwaszy od działania, bo te naprawdę jest dobre. A kończąc na opakowaniu i łatwości aplikacji. 

Miałyście już je?

Pozdrawiam

 

Treść z archiwalnej wersji strony, stworzona przez autora bloga.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *