Nanshy pędzel do podkładu i miętowa gąbeczka | Recenzja

Czasem się zdarza, że niektóre kosmetyki i akcesoria już od pierwszego użycia stają się tymi ulubionymi i jedynymi. Tak było w przypadku pędzla do podkładu F01 i miętowej gąbeczki Nanshy. Raz użyłam i pozostałam im wierna w codziennym makijażu. Ułatwiają makijaż, odpowiednie narzędzia to klucz do naturalnego wyglądu.

Jakiś czas temu pokazywałam, że przeciełam gąbeczkę Real Techniques. Chciałam sprawdzić jej stan w środku, zaniepokoiłam się, gdy jedna z blogerek odkryła w swjej gąbce robaki… Teraz używam gąbeczki Nanshy i spokojnie dorównuje tej poprzedniej. Beauty Blender też używam, ale zdecydowanie rzadziej niż gąbki Nanshy.

Gąbki Nanshy używam głównie do aplikacji korektora pod oczy. Nakładam cienką warstwę na całą okolicę pod oczami i dokładam w miejscach zasinienia.

O tym jak nakładać korektor pisałam <tutaj> a o korektorach <tutaj>Gąbeczka Nanshy daje równe pokrycie, bez smug i plam. Sprawia, że korektor ładnie stapia się ze skórą, tworząc naturalny efekt. Nie ma możliwości nałożenia zbyt dużej ilości, gąbka wchłania nadmiar kosmetyku a na skórze pozostaje cienka warstwa, tam gdzie trzeba można dołożyć drugą warstwę, ale efekt nadal pozostaje naturalny. Korektor aplikuję gąbką na mokro, dzięki czemu nie tylko dobrze przylega do skóry, ale zyskuje także na trwałości.

Gąbeczka Nanshy po zmoczeniu wodą zwiększa swoją objętość. Staje się większa i to dużo większa. Wyprofilowana końcówka idealnie sprawdza się do aplikacji korektora. Gąbka Nanshy ma porowatą strukturę, a po zmoczeniu już jest jeszcze bardziej miękka, sprężysta i przyjemnie nakłada się nią korektory i podkład.

Korektor jaki ostatnio najczęściej używam to MAC pro longwear <click>, z gąbki domywa się łatwo i szybko.

O gąbce same achy i ochy, o pędzlu Nanshy też nie będzie inaczej.

Nanshy pędzel do podkładu F01 to flat top, czyli jest równo ścięty. Uwielbiam ten kształt pędzla, gdyż w ekspresowym czasie nakładam podkład równomiernie, zachowując jego krycie. W odstawkę poszedł ulubiony od lat pędzel Hakuro H50S. Pędzel Nanshy jest bardziej miękki, trochę większy i mniej zbity, dzięki czemu podkład nakłada się przyjemniej.

Pędzel Nanshy F01 jest bardzo miękki w kontakcie ze skórą. Jest dosyć duży, dzięki czemu szybko można nim nałożyć podkład. Nakłada podkład cienką warstwą, bez smug i bez plam. Daje efekt idealnego pokrycia bez efektu maski. Gdy pierwszy raz użyłam tego pędzla byłam zaskoczona jak przyjemnie i szybko nakłada się nim podkład!

Pędzel Nanshy jest bardzo dobrze wykonany, włosie nie wypada, mimo częstego mycia, a napisy się nie ścierają. 

O pędzlach do podkładu pisałam <tutaj> a o tym jak nałożyć podkład bez efektu maski <tutaj>

Bardzo polubiłam zarówno gąbkę jak i pędzel Nanshy. Używam ich w codziennym makijażu. Aboslutnie je uwielbiam! Pędzlem nakładam podkład, a gąbką korektor. Uzyskuje naturalny efekt, podkład i korektor stapia się ze skórą i nie ma mowy o efekcie maski. O to chodzi! Akcesoria Nanshy są świetnej jakości i mają przystępne ceny. Myślę, że to nie ostatnie pędzle Nanshy w mojej kolekcji.

Czym aplikujecie podkład? Macie ulubione pędzle i gąbki?

Treść z archiwalnej wersji strony, stworzona przez autora bloga.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *