Wiosenne spotkanie blogerek w Gdyni

Kwiecień zaczął się bardzo przyjemnie. Na samym początku miesiąca odbyło się wiosenne spotkanie blogerek w Gdyni. Nie było to moje pierwsze tego typu spotkanie, dlatego cieszyłam się, że będę mogła poznać dziewczyny o takiej samej pasji jak moja. Spotkanie było bardzo zorganizowane, punkt po punkcie realizowałyśmy program i było naprawdę świetnie, organizatorki (Dagmara i Marlena) spisały się na medal.

Spotkanie blogerek w Gdyni odbywało się wedlug założongo planu. Były także dodatkowe konkursy, odpowiadałyśmy też na pytania związane z blogowaniem. Taka wymiana zdań bardzo się przydaje, warto spojrzeć na to trochę inaczej, odświeżyć, zmienić postrzeganie swojego bloga. Najwięcej informacji przekazała nam Joanna z bloga Made by Gigi.

Dziewczyny i ich blogi, które brały udział w spotkaniu:

Oraz fotograf i pomocnik Dagmary, Dominik Rek – Marynarz po godzinach – Marynarzowy.cupsell.pl

Miałyśmy przyjemność poznać firmę Krokus, która wszystkich zaciekawiła asortymentem i sposobem produkcji. Firma Krokus sprzedaje kompoty, dżemy, konfitury, syropy i dodatki do obiadu. O przetworach dawno zapomniałam, nie piłam kompotu od czasów dzieciństwa. Jak widać można kupić i zjeść dobrej jakości produkty bez chemii i polepszaczy. Super! 

Monika z bloga Wielki Kufer pokazywała nam jak w prosty sposób zrobić maseczkę odpowiednią do potrzeb cery. Wszystkie kosmetyki, o których opowiadała nam Monika są naturalne, proste w składzie i bezpieczne dla skóry. Fajnie, że podzieliła się swoją wiedzą na spotkaniu blogerek. Monika prowadzi również warsztaty dostępne dla wszystkich, gdzie można zrobić samemu balsam do ciała w kostce czy piękne pralinki / muffinki do kąpieli. Świetna sprawa!Roksana na spotkaniu reprezentowała markę Plus dla skóry. Pokazała nam wszystkie kosmetyki, jakie są dostępne w sprzedaży i po krótce opowiedziała o każdej serri.

W między czasie była chwila na przyjemności. Malowałam Joannę, która bez obaw usiadła pod moje pędzle. Nieład na stole to moja specjalność – niestety. Wziełam tylko podstawowe produkty, które mogłam dopasować do każdej osoby, wyszła z tego nieduża kosmetyczka, oczywiście plus demakijaż, płyn do mycia i dezynfekcji pędzli oraz żel do dezynfekcji dłoni musiał być – to obowiązek! 

Nie wyszłyśmy z pustymi rękoma. Dostałyśmy kilka drobiazgów, poniżej lista sponsorów.

Lubię takie spotkania, zawsze dowiem się czegoś nowego i mogę rozmawiać o tym co mnie pasjonuje. 

Pozdrawiam

Treść z archiwalnej wersji strony, stworzona przez autora bloga.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *