Catrice Shine Appeal | Pomadka w płynie 050 What a melon

Pomadki i błyszczyki to zdecydowanie moje klimaty. Ostatnio często używam Catrice Shine Appeal, czyli pomadka w płynie o soczystym, koralowym odcieniu. Nie pisałam jeszcze o tym produkcie, a szkoda go pominąć, gdyż jest naprawdę godny uwagi. Ostatnio drogerie rozpieszczają nas promocjami, więc można go kupić za naprawdę niewielką sumę.

Płynna pomadka Catrice Shine Appeal to hybryda, czyli połączenie pigmentacji i intensywności pomadki i połysku błyszczyka. Dostępne są w 8 odcieniach od jasnych nudziaków, po nasycone kolory.

010 To Be Continuded, 020 Kiss Me In The Sunshine, 030 Meet You At The Bar-bie, 040 Pink Macaron, 050 What-A-Melon, 060 Marry Berry, 070 Better Make A Mauve, 080 Rose, Would You…?

Pomadki Catrice Shine Appeal mają przyjemny, słodki zapach karmelu.

W regularnej cenie kosztują 16,99 zł.

Kolor na ustach wygląda fantastycznie, na pewno będę używać tej pomadki w płynie latem, będzie ładnie wyglądał do skóry lekko muśniętej słońcem i letnich sukienek.Pomadka Catrice Shine Appeal ma gąbeczkowy aplikator, który łatwo rozprowadza produkt po ustach. Pigmentacja jest świetna, faktycznie tak mocna jak pomadka. Efekt lustrzanej tafli na ustach też moim zdaniem jest zaletą. Dwa w jednym. Kolor i połysk – mi się podoba! 

Odcień, który posiadam 050 What a melon to piękny odcień koralu. Usta są soczyste, zmysłowe i wyglądają bardziej lekko niż w pomadce w takim kolorze. Taki odcień tak naprawdę nie wymaga mocnego makijażu, wystarczy podkład, róż i tusz, a usta grają główną rolę i przykuwają wzrok.

Trwałość jest średnia, pomadki Catrice Shine Appeal nie są tak trwałe jak klasyczne pomadki, ale nie schodzą z ust tak szybko jak błyszczyk. 

Dla mnie ważną zaletą jest, że pomadki w płynie Catrice Shine Appeal nie wysuszają ust, bo czasem nawet klasyczne błyszczki powodują u mnie dyskomfort suchych ust.

Nadal z chęcią używam balsamów Beautifying Lip Smoother, ale kolor tego produktu zachwyca mnie zdecydowanie bardziej! Pomadki w płynie Catrice Shine Appeal to dobry produkt za niewielką cenę. Widziałam też na innych blogach, że są lubiane. Warto je wypróbować!

Post ze starej wersji strony.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *