Jesienne dekoracje mieszkania | Pomysł na wykorzystanie pustego słoja

Wraz z zimną porą roku staram się ocieplić wnętrze w mieszkaniu. Robicie własnoręcznie jesienne dekoracje mieszkania ? Uwielbiam palić świece zapachowe, a w tym roku postanowiłam dodać coś od siebie i wykorzystać słój po dużej świecy Yankee Candle. Możliwości jest mnóstwo i wszystko zależy czym dysponujecie. Przy okazji jesiennego spaceru możecie pozbierać szyszki, kasztany, żołędzie, kolorowe liście. W mojej okolicy kasztanów nie było, ale jeśli je macie spokojnie możecie je użyć, by przyozdobić mieszkanie w jesiennym klimacie. Mnóstwo inspiracji znajduję na stronie pinterest i stamtąd często czerpie różne pomysły, nie tylko te związane z mieszkaniem.

Do słoika, bo przecież nie musi to być słój po świecy, włożyłam szyszki i liście. Można wykorzystać także kasze, orzechy, cynamon – wszystko to czym dysponujecie i co macie ochotę włożyć do takiego stroika – słoja. Bliżej zimy na pewno wiele z was przyozdobi wnętrze plastrami pomarańczy z goździkami. Pięknie pachną i fajnie wyglądają. Lubię ten klimat.

Czym jesień jest bez świeczek i tealight’ów? Uwielbiam ten nastrój, późne popołudnia i wieczory są wtedy zdecydowanie bardziej przyjemne. Raczej nie wyrzucam rzeczy takich jak sznurki, wstążki, koszyki, czy własnie ozdobne słoje. Przyznajcie, że wygląda to całkiem fajnie, a jak się nam znudzi można to wymienić, zrobić nowe dekoracje albo  po prostu wyrzucić.

Moje zdolności dekorowania wnętrz są marne, najchętniej korzystałabym z gotowych rozwiązań. Jednak nie chcę gromadzić zbędnych rzeczy, planuje wprowadzić plan oczyszczania przestrzeni. Ale zabiorę się do tego małymi krokami. Nic od razu i nic na siłę, ale myślę, że każdemu wychodzi to na dobre.

Planuję zrobić post na temat świec Yankee Candle, jestem słaba z opisywania zapachów, dlatego wciąż to odwlekam. Zdjęcia mam zrobione, tylko muszę zabrać się za tekst. Jeszcze nie wiem czy napiszę jeden post zbiorczy czy podzielę świece na kategorie. Nie mam tego tak wiele, zacznę pisać i wtedy po prostu zadecduje.

Robicie takie stroiki na jesień i zimę? Macie jesienne dekoracje mieszkania ? A może tylko na Święta przyozdabiacie mieszkanie? Dowiedz się więcej na temat kina domowego w mieszkaniu!

Treść z archiwalnej wersji strony, stworzona przez autora bloga.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *