Pędzel do pudru neess | Ulubieniec w codziennym makijażu

pędzel

Pędzli do makijażu mam mnóstwo, śmiało mogę stwierdzić, że jestem pędzlo maniaczką. Pędzel do pudru to jeden z tych, których mam tylko kilka sztuk i brakowało mi takiego, który stałby się moim ulubionym w codziennym makijażu. Dziś opowiem Wam, jak sprawdził się pędzel do pudru neess.

Pędzel do pudru neess ma syntetyczne włosie, które jest miękkie i przyjemne w dotyku. Włosie jest elastyczne i luźne. Pędzel jest duży, więc łatwo jest nim nałożyć puder szybko i równą, cienką warstwą.

Puder aplikuję na dwa sposoby, w zależności na jakim efekcie mi zależy oraz jakiego pudru używam. Obie metody praktykuję codziennie i pędzel do pudru neess świetnie współpracuje przy obu formach aplikacji.

By uzyskać trwały efekt matowej skóry oraz by mocno zagruntować podkład, puder nakładam ruchem stemplującym, wciskając go w skórę miejsce po miejscu. To sprawia, że cały makijaż jest długotrwały, podkład nie ściera się i trzyma na twarzy cały dzień niekiedy nawet bez poprawek. Druga opcja daje naturalny efekt, wystarczy delikatnie omieść twarz z nałożonym podkładem. Podkład jest utrwalony, a skóra wygląda lekko i nie jest obciążona.

Pędzel ten łatwo się domywa, a z każdym myciem włosie nie traci na jakości i nie wypada.

Pędzel do pudru neess ma uroczy trzonek, lakierowany z błyszczącymi drobinkami. Może nie jest to profesjonalne wykończenie pędzli, ale przyznajcie, że na toaletce będą prezentować się pięknie. Trzonek jest stabilny i mocno osadzony w skuwce.Zaletą pędzli neess są niskie ceny. Pędzel do pudru można kupić w dwóch wielkościach. Ten mniejszy kosztuję 22,90 zł a duży 27,90 zł. To bardzo niewiele porównując ceny do innych marek, a ten pędzel fajnie sprawdza się w codziennym makijażu. Zerknijcie sobie na stronę neess, tam są wszystkie pędzle jakie mają w asortymencie.

O ulubionych pędzlach – niezbędnikach makijażu pisałam już w kilku postach.

pędzle do podkładu

→ jak nałożyć podkład bez ‘efektu maski’, pędzle i gąbki

→ must have, pędzle do twarzy

→ must have, pędzle do blendowania cieni

Macie ulubione pędzle do pudru? Ile pędzli macie w kosmetyczce?

Treść z archiwalnej wersji strony, stworzona przez autora bloga.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *