Kremowa paletka do konturowania Hean | Recenzja

paleta

Wybór produktów do konturowania jest ogromny. Na co dzień raczej nie stosuję techniki ‘na mokro’, czyli kosmetykami o kremowej formule, ze wzgldu na brak czasu i wybór najszybszych kroków do poprawy wyglądu skóry twarzy. Ale kiedy dysponuję dodatkowymi minutami lubię próbować nowości. Mała, kremowa paletka do konturowania Hean nie jest dostępna w regularnej sprzedaży. Kupiłam ją w czasie promocji, przy zakupie dwóch produktów paletka była za 1grosz. Ale wydaje mi się, że jest podobna, jak nie identyczna jak ta w szafie Hean, tylko ta jest o mniejszej gramaturze. 

Kółeczko Hean to zestaw 3 kremowych podkładów do modelowania twarzy. Pasują do większości karnacji, od tych bardzo jasnych po średnie. Bronzer u mnie wygląda naturalnie i roztarty tworzy ładny efekt. 

Naturalny efekt, stopniowanie konturowania

Konturowanie paletką Hean jest naturalne, ale z powodzeniem można stopniować efekt i intensywność koloru. Moim ulubionym sposobem na uzyskanie mocnego konturowania jest wzmocnienie kremowego bronzera z kółeczka Hean, bronzerem prasowanym. Taki efekt podoba mi się najbardziej

Czym konturować? Gąbeczka, pędzel a może palce?

Próbowałam kilku sposobów i jeden z nich daje fajny rezultat. Choć i tak spodziewałam się nieco łatwiejszej aplikacji. Kółeczko jest malutkie, więc do zebrania produktu, np. bronzera najlepiej użyć… palców! Opuszką nakładam bronzer pod kość policzkową i rozcieram pędzlem typu flat top. Ta metoda ma jeszcze dodatkowy plus. palcami łatwo wyczuć odpowiednie miejsce do aplikacji bronzera.Często stosuję dwie warstwy, ponieważ podkłady te w dziwny sposób znikają mi z twarzy. Przy dwóch warstwach efekt jest mocniejszy, choć wtedy łatwo o plamy i całość trudniej się rozciera. Moje pierwsze próby modelowania twarzy kółeczkiem Hean nie kończyły się sukcesem, ponieważ chciałam blendować mokrą gąbeczką. Efekt był niewidoczny. Gąbeczka zbierała nadmiar produktu, a na skórze kontur był ledwo zauważalny.

Trwałość

Mini kremowa paletka do konturowania Hean zazwyczaj utrzymuje się na mojej twarzy cały dzień. Zazwyczaj, ale nie za każdym razem. Wszystko zależy od rodzaju podkładu i pudru utrwalającego. Na podkładzie matującym i zagruntowaniu fikserem albo pudrem matującym fajnie trzyma się cały dzień. Ale nałożona na podkład nawilżający, bądż przypudrowana pudrem rozświetlającym (np. Arbonne) znika z mojej twarzy po kilku godzinach.

Na paletkę Hean trzeba znależć sposób, fajny gadżet do ćwiczenia konturowania w domu. Lubię kosmetyki Hean i nie zniechęcam się. Pudrowa paletka bronzerów i róży stała się moim ulubieńcem. 

Macie ulubione paletki do konturowania? Jakie kosmetyki Hean polecacie?

Post ze starej wersji strony.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *